رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

رونمایی از شناسنامه شهدای رسانه در صدا وسیمای فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از شناسنامه شهدای رسانه در صدا وسیمای فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

همزمان با دهه فاطمیه و چهلمین فجر انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس و انصاری مدیرکل ثبت احوال استان فارس در مسجد «سلمان فارسی » این مرکز از شناسنامه شهدای حوزه رسانه ملی در استان رونمایی شد.

در این مراسم که حجت الاسلام حسین امیدی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس، محمدجواد قناعتی رئیس کنگره سرداران و ۱۵ هزار شهید فارس و سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس حضور داشتند حجت الاسلام امیدی  بر سر مقبره مطهر شهید گمنام در رثای حضرت زهرا (س) به مداحی پرداخت.

قدردانی از هنرمندان صدا و سیمای فارس با عنوان فعالان عرصه هنر و انقلاب اسلامی  از بخش های دیگر این مراسم بود.

در این مراسم که با عنوان «هنر و انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه کانون های مساجد فارس برگزار شده بود، از هشت نفر از هنرمندان صدا و سیمای مرکز فارس با نام های احمد اکبرپور نویسنده و تهیه کننده سیما، سید علی غمخواری کارگردان و مستند ساز، محمد خردل تدوینگر سیما، محمد جوادحسن شاهی نویسنده و تهیه کننده رادیو، محسن قاسم زادگان تهیه کننده رادیو، مهندس مهدی قاسمی پو مدیر پشتیبانی و طراح خلاق فنی و سید محمد رضا نصیحت کن طراح و گرافیست فضای مجازی، فرخ رستگاری دبیر خبر مرکز فارس تجلیل شد.

گفتنی است مراسم «هنر و انقلاب اسلامی» با هدف تجلیل از هنرمندان در سراسر کشور، جزئی ازسرفصل های کاری ستاد عالی کانون های مساجد کشور است که در دهه فجر اجرایی می شود.