حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

رسالت زینبی صدا وسیما ادامه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

رسالت زینبی صدا وسیما ادامه دارد

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

مسجد سلمان صدا وسیمای فارس دیروز محل اعزام تیم های تولیدی و فنی صدا وسیما به کربلای معلی بود وهمکاران این مرکز لبیک گویان و با اشتیاق بار سفر به دیار عاشقان بستند تا راوی صادق شور و شعور اربعینیان در سرزمین نینوا باشند.

امسال نیز با برنامه ریزی های صورت گرفته، همکاران صدا وسیما در قالب تیم های رادیویی ، تلویزیونی ، خبری و فضای مجازی در کربلا مستقر خواهند شد تا دلدادگی مردم ولایت مدار کشورمان و بویژه زائران فارسی کربلای معلی را به اقصی نقاط جهان مخابره کنند.

در مراسم بدرقه برنامه سازان صدا وسیما که با حضور جمعی از همکاران رسانه استانی برگزار شد مدیرکل مرکز با برشمردن وظایف و تکالیف اجتماع بزرگ جبهه حق برای بسط آموزه هایحیات بخش و زندگی آفرین حق طلبان امام حسین (ع) گمشده انسان سرگردان امروز دانست و افزود: با معرفی درست ودقیق راه وهدف این امام همام عطش آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان از هر دین وآیین و مسلکی فرو خواهد نشست و انسان آشنا با آموزه های آن حضرت نقشه راه حیات طیبه خود در دنیا و آخرت را دردست دارد.

سهرابی وظیفه رسانه ها و بویژه رسانه ملی را برای نمایش اوج عشق و شکوه دلدادگان حسینی در اربعین بسیار مهم و با اهمیت توصیف کرد و گفت: به اهتزاز درآمدن پرچم سرخ حسین در اقصی نقاط دنیا در مناسبت های مختلف بویژه دو ماه محرم وصفر و بخصوص در عاشورا و تاسوعا نتیجه تلاش همه کسانی است که وظیفه انتقال دقیق و درست پیام امام حسین (ع) را در عاشورا و در سرزمین خونبار کربلا به عهده دارند.

وی با اشاره به توان و تخصص همکاران خود در صدا وسیمای فارس و موفقیت آنها در سالهای گذشته در انجام مأموریت و رسالت رسانه ای خود تصریح کرد: رسالت زینبی صدا وسیما همچنان ادامه دارد.