جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی تخلف محسوب می‌‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی تخلف محسوب می‌‌شود

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی تخلف محسوب می‌‌شود

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی  

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی پس از پایان انتخابات تخلف محسوب‌ می‌شود.

سردار احمدعلی گودرزی پیش از ظهر امروز پای صندوق رأی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان فارس و همکاری دو گردان از یگان ویژه ناجا نزدیک به 20 هزار نفر نیرو به شکل مستقیم و غیرمستقیم تأمین امنیت انتخابات را برعهده داشتند.

وی با بیان اینکه مسئولیت برقراری امنیت انتخابات بر حسب قانون بر عهده نیروی انتظامی است افزود: دستگاه‌های دیگر مانند دستگاه قضایی و سیستم‌های اطلاعاتی و نظامی نیز به ما کمک کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با تشکر از تمامی کاندیداهای استان که بیش از 300 نفر در استان بودند خاطرنشان کرد: چه در زمان پیش از انتخابات و در ایام تبلیغات و چه در حین برگزاری انتخابات هیچ‌گونه موردی که منجر به ناآرامی در استان شود مشاهده نشده است.

گودرزی با بیان اینکه وضعیت مطلوبی بر استان در زمان تبلیغات حاکم بود هر چند تعدادی از افراد متخلف نیز دستگیر شدند تصریح کرد: بیشتر این افراد با اخذ تعهد آزاد شدند.

وی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی پس از پایان انتخابات تخلف محسوب می‌شود بیان کرد: پس از پایان انتخابات کاندیداهایی که رای نیاوردند از راه‌اندازی کارناوال، تجمع و ایجاد ناهنجاری پرهیز کنند چراکه در چارجوب قانون نیروی انتظامی موظف به برخورد است. / د