جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

راهیابی هنرمندان فارس به مرحله کشوری جشنواره سرود کانون های روستایی - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی هنرمندان فارس به مرحله کشوری جشنواره سرود کانون های روستایی

altسرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از راهیابی گروه سرود کانون ولایت روستای کورده لارستان به مرحله کشوری دومین جشنواره سرود رضوی کانون های مساجد روستایی خبر داد.
به گزارش واحد مرکزی خبر فارس ؛ حجت الاسلام غلامحسین نیازی گفت: دومین جشنواره سرود رضوی کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی توسط دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان مساجد با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه ستاد عالی کانون های مساجد کشور با هدف ترویج فرهنگ ناب رضوی و شناسایی و تقویت استعداد های هنری جوانان مسجدی روستایی برگزار می شود.
 وی افزود: این جشنواره ویژه برادران در 2 رده سنی 10 تا 15 سال و 15 سال به بالا برگزار می شود که گروه سرود کانون ولایت روستای کورده لارستان توانسته است با سرودی با موضوع "امام رضا (ع)" به مرحله کشوری راه پیدا کرده و در مرحله نهایی با گروه های سرود اعزامی از استان های خراسان رضوی، کرمان، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و هرمزگان به عنوان 6 تیم برتر کشور رقابت کند.
معرفی ظرفیت های بسیار ارزشمند کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و خاطرنشان کرد: جشنواره در مرحله کشوری 23 الی 25 بهمن ماه در روستای کردر شهرستان میناب استان هرمزگان برگزار می شود.