جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

راهپیمایی روز قدس در فارس ؛ نوزدهم تیرماه - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز قدس در فارس ؛ نوزدهم تیرماه

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

راهپیمایی روز قدس در فارس ؛ نوزدهم تیرماه

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

راهپیمایی روز قدس در استان فارس  نوزدهم تیرماه برگزار می‌شود .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات فارس گفت : راهپیمایی روز جهانی قدس امسال به دلیل احتمال تقارن با عید سعید فطر یک هفته زودتر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد رضایی افزود: به دلیل اینکه این راهپیمایی روز 23 ماه مبارک رمضان برگزار می شود ، راهپیمایی روز قدس ساعت 10 و 30 دقیقه در سراسر استان فارس برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه محل تجمع راهپیمایی امسال روز قدس در شیراز خیابان انقلاب تعیین شده است ، خاطرنشان کرد : مسیر راهپیمایی با شکوه روز قدس درشهرستان شیراز از چهار راه 15 خرداد آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی پس از طی مسافت خیابان لطفعلی‌خان زند، چهار راه مشیر، چهار راه پیروزی و خیابان شهید دستغیب در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) تجمع می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با تأکید بر اینکه روز جهانی قدس نقطه کانون و وحدت بین مسلمانان جهان است و پیام اصلی مسلمانان در این روز به جهانیان اعلام می شود .

حجت‌الاسلام رضایی تأکید کرد: مسلمانان جهان باید در روز قدس با راهپیمایی باشکوه، گسترده و پرصلابت، انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی به جهانیان اعلام و دشمنان اسلام را مأیوس و نا امید کنند.

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در 16 مرداد سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس نامگذاری کردند.