جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رادیو نما در استان رسمی شد - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو نما در استان رسمی شد

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی وزیر دادگستری، مهندس افشانی استاندارفارس، معاونین استاندار، رییس کل دادگستری استان و مدیران دستگاه های اجرایی فارس از رادیو نمای فارس رونمایی و بهره برداری شد.

رادیو نما امکان رسانه ای جدیدی است که توسط صدا وسیمای فارس ایجاد و پس از طی 5 ماه فعالیت آزمایشی همزمان با ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

در این رسانه امکان استفاده از تصاویر غیرمتحرک، مرتبط با موضوع همزمان با صوت فراهم شده است.

وزیر دادگستری در آیین افتتاحیه رادیو نمای فارس با قدردانی از خدمات صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: دنیای استکبار با راه اندازی رسانه های متعدد وصرف هزینه های کلان تلاش دارد اعتماد مردم به نظام و امید آنها به آینده ای روشن را خدشه دار کند و صدا وسیمای جمهوری اسلامی علیرغم محدودیت های مالی تمام قد در مقابل آنها ایستاده و پیام انقلاب را با صلابت به آزادیخوا هان جهان می رساند.

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی ایجاد رادیو نما را فرصتی برای استان دانست و افزود: باید از امکانات تبلیغی و رسانه ای برای پیشبرد اهداف و برنامه های نظام به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی به نحو مطلوبی استفاده کنیم.

سید محمد علی افشانی نیز با تبریک راه اندازی رادیو نما به مخاطبان از تلاش صدا وسیمای استان در بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دهه مبارک فجر و همچنین هفته دولت و سایر مناسبت های دینی و ملی قدردانی و صدا وسیمای فارس را همگام با توسعه و پیشرفت استان توصیف کرد.

سید تقی سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس نیز در این نشست فعالیت های رسانه ملی در استان را تشریح کرد و گفت: موفقیت های کسب شده حاصل همت همه همکاران کوشا، ولایت مدار و دوراندیش است که در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب تلاش کردند تهدید تحریم را به امکانی جدید و فرصت بالندگی تبدیل کنند تا ایران اسلامی سربلندتر از قبل شود.

مدیرکل صدا و سیمای فارس افزود: در ایام مبارک دهه فجر با برنامه ریزی دقیق و تلاش متخصصان فنی صدا و سیمای فارس، رادیو نما الگوی شبکه های ملی شد و به حمدالله به دست رییس سازمان رادیو نمای ملی نیز افتتاح می شود.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ