سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار هیئت امنای جامعه معلولین استان با سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار هیئت امنای جامعه معلولین استان با سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

اعضای هیات امنای موسسه فرهنگی مذهبی الصابرین (جامعه معلولین استان فارس) دردیدار با مدیرکل صداوسیمای فارس ضمن تقدیر از تلاش های این مرکز در توجه و رسیدگی به مشکلات جامعه معلولین استان ، موفقیت های صداوسیمای فارس در کسب رتبه برتر در بین مراکز استانی را با اهدای لوح ارج نهادند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزفارس ، در این دیدار صمیمی که در صداوسیمای مرکز فارس برگزار شد مدیرکل صداوسیمای فارس ضمن تبریک چهلمین سالگرد تاسیس موسسه فرهنگی مذهبی الصابرین انعکاس و پیگیری مشکلات جامعه معلولین استان فارس را از اهداف مهم برنامه سازی در صداوسیمای مرکز فارس برشمرد و خواستار توسعه ارتباطات صداوسیمای فارس و این موسسه برای پیشبرد امور معلولین استان شد .

سید تقی سهرابی افزود : صداوسیمای مرکز فارس بیش از گذشته این آمادگی را دارد تا با به تصویر کشیدن توانمندی های فراوان جامعه معلولین استان فارس و معرفی افراد برتر و موفق این حوزه به همراه خانواده هایشان در جامعه الگوی سازی کند.

عباس عباسی مسوول موسسه فرهنگی مذهبی الصابرین هم با بیان اینکه دو هزار معلول استان فارس عضو این موسسه هستند از تلاش های صداوسیمای فارس برای پیگیری مشکلات معلولان استان قدردانی کرد .

در این جلسه در خصوص مسائل فرهنگی مذهبی و اجتماعی معلولین استان فارس بحث و تبادل نظر شد.

موسسه فرهنگی مذهبی الصابرین با برگزاری برنامه ها و اردوهای زیارتی و سیاحتی برای معلولان استان فارس تلاش می کند روحیه نشاط ، خودباوری ، امید وکارآمدی را در بین جامعه معلولین استان فارس تقویت کند .

این موسسه با راه اندازی کمپینی با عنوان جمع آوری در بطری های پلاستیکی در سال های گذشته تاکنون توانسته ضمن کمک به حفظ محیط زیست از محل فروش این اقلام برای معلولان زیر ۱۳ سال استان فارس ویلچر تهیه کند .

تهیه و پخش مستند از این کمپین ، دعوت از مسوولان ، کارآفرینان ، فرهیختگان و نخبگان علمی ، ورزشی ، اجتماعی و فرهنگی و مذهبی جامعه معلولان استان در برنامه های صداوسیما  و پخش فعالیت های مختلف معلولین استان فارس از قاب رسانه ملی در استان فارس از مهمترین مواردی بود که برای تعامل بیشتر صداوسیمای فارس و موسسه فرهنگی مذهبی الصابرین مورد تاکید قرار گرفت .