سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار فرمانده لشکر 19 فجر با مدیرکل صداوسیمای فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده لشکر 19 فجر با مدیرکل صداوسیمای فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای فارس ؛ فرمانده لشکر 19 فجر در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند صداوسیمای استان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ؛ تداوم این فعالیت ها را خواستار شد و گفت: صداوسیما با بهره گیری از مستندات و روایت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس توانسته تصویری شفاف و متقن از رشادت ها و جان فشانی های رزمندگان اسلام را به نمایش بگذارد .

سرهنگ ظهراب قنبری تبیین فعالیت های لشکر 19 فجر در صداوسیمای مرکز فارس را موجب آگاهی مردم از فعالیت های این لشکر عملیاتی دانست و افزود : با توجه به ماموریت لشکر 19 فجر در جنوب شرق کشور برای برقراری و حفظ امنیت تشریح این فعالیت ها و انعکاس رشادت های نیروهای این لشکر ضمن معرفی این اقدامات موجب الگوسازی برای جوانان امروز است .

مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس هم در این دیدار انتقال پیام در حوزه جهاد و ایثار و شهادت را از رسالت های اصلی صداوسیما برشمرد و گفت : این پیام باید هوشمندانه ، واقع بینانه و با ظرافت های خاص همراه باشد تا بر دل مخاطب بنشیند.

سهرابی افزود : تمام تلاش مجموعه صداوسیمای فارس پرداخت مناسب و شایسته اقدامات و مجاهدت های نیروهای مسلح در عرصه های مختلف کشور از جمله دفاع از تمامیت ارضی کشور و  عمران و آبادانی میهن اسلامی است .

مدیرکل صداوسیمای فارس بیان کرد: پخش برنامه روایت فتح به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس هر چهارشنبه از شبکه فارس و پرداختن به گوشه هایی از اتفاق مهمی که در برهه ای از تاریخ در کشور ایجاد شد را در بصیرت افزایی نسل امروز برای حفاظت از انقلاب بسیار موثر دانست.

در این دیدار مقرر شد چند برنامه روایت فتح به حضور فرماندهان و رزمندگان لشکر 19 فجر اختصاص داده شود تا مهمترین اقدامات و فعالیت های این لشکر عملیاتی در دوران دفاع مقدس و دوره کنونی تبیین شود.

در این دیدار که با حضور حجت الاسلام محمدی زاده مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 19 فجر و برخی از معاونان و مدیران صداوسیمای فارس برگزار شد حاضران دیدگاه های خود را برای تقویت همکاری های بیشتر صداوسیمای فارس و لشکر 19 فجر را بیان کردند .