سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دهکده گردشگری عباس برزگر - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

دهکده گردشگری عباس برزگر

دهکده گردشگری عباس برزگر در روستای بزم

     
«گردشگری مثل یک دو ماراتن است، اگر یک لحظه در جا بزنیم از قافله جا می‌مانیم. ما باید کاری را که شروع کرده‌ایم به انتها برسانیم.»
 اینها جملاتی است که عباس برزگر به‌ عنوان یک جوان روستایی می‌گوید و همین یک جمله نشان می‌دهد که تحصبلات کم او دلیل بر نداشتن آگاهی درباره اهمیت صنعت گردشگری نیست. او دهکده گردشگری خودش را در روستای بزم شهرستان بوانات از توابع استان فارس اداره می‌کند؛ روستایی دور افتاده در 190 کیلومتری شهر شیراز و 17 کیلومتری شهر سوریان مرکز شهرستان بوانات که البته با تلاش‌های او نام آن در کتاب راهنمای گردشگری که توسط یونسکو منتشر می‌شود تا جهانگردان از آن استفاده کنند، چاپ شده است.او و خانواده‌‌اش یک گروه فعال در صنعت گردشگری کشور هستند؛ خانواده‌ای پنج نفره که یک اتفاق ساده موجب شد تا آنها وارد این صنعت شوند. مجموعه گردشگری بوانات سه اتاق قدیمی دارد که هرکدام حدود 700 سال قدمت دارند .سوئیت‌های سنتی و 6 اتاق عمومی، ویلاهای وسط باغ و گالری عکس و موزه مردم شناسی و کشاورزی گوشه‌ی از امکانات این مجموعه است.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام خدمت دوستان بنده خانه ای در روستای ده خیر... مهدی صدیق ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۲۱:۵۹
خیلی جالب است علی کاشانی ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ ۰۹:۳۵

مهدی صدیق
با سلام خدمت دوستان بنده خانه ای در روستای ده خیر سفلی از روستاهای داراب دارم و در این روستا جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و برای گردشگران خارجی بسبار جالب توجه هست
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۲۱:۵۹
علی کاشانی
خیلی جالب است
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ ۰۹:۳۵