جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

دستگیری عامل اغفال دختر نوجوان در شبکه های اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری عامل اغفال دختر نوجوان در شبکه های اجتماعی

شیراز/ خبرگزاری صداو سیما/ اجتماعی

دستگیری عامل اغفال دختر نوجوان در شبکه های اجتماعی

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

ماموران پلیس فتا استان فارس، فردی را که با استفاده از شبکه اجتماعی ، باعث اغفال و متواری شدن دختر نوجوان از خانه شده بود، شناسایی و دستگیرکردند.

رئیس پلیس فتای استان فارس گفت : پدر و مادر دختر نوجوان به پلیس فتا مراجعه ومدعی شدند؛ دخترشان پس از درگیری لفظی با مادربر سر مسائل عادی خانوادگی بیش از 24 ساعت است که از منزل خارج شده و هنوز بازنگشته است.

سرهنگ سیدموسی حسینی گفت: درتحقیقات مشخص شد، این دختر نوجوان چند روزی با فردی ناشناس درشبکه اجتماعی بی تالک درارتباط بود که پس از شناسایی آدرس و مشخصات محلی که دختر در آنجا بود، ماموران پلیس فتا به محل اعزام و با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.

اوگفت: دختر جوان در بازجویی اقرار کرد، حدود دو هفته از طریق شبکه اجتماعی بی تالک با متهم ، در ارتباط بوده و این پسر با وعده های خلاف واقع، وی را تحریک به فرار از منزل کرده است .

رئیس پلیس "فتای" استان فارس با تاکید بر اینکه قربانیان شبکه های اجتماعی اکثرا دختران نوجوان با احساسات و عواطف بالا هستند،افزود: نیاز است والدین شناسایی تیپ شخصیتی فرزندان خود و نحوه برخورد با آنان را از طریق مراکز مشاوره آموزش ببینند. / د