جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری تفنگداران آمریکایی نشانه اقتدار نیروهای مسلح - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری تفنگداران آمریکایی نشانه اقتدار نیروهای مسلح

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ سیاسی

دستگیری تفنگداران آمریکایی نشانه اقتدار نیروهای مسلح

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ سیاسی

 نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: دستگیری ده تفنگدار نیروی دریایی آمریکا در آب های خلیج فارس نشان از اقتدار، توانمندی و آمادگی نیروهای مسلح کشور است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله اسدالله ایمانی در خطبه های نماز جمعه افزود: این حرکت آمریکایی ها در آستانه برجام یک آزمایش بود و دستگیری تفنگداران نیروی دریایی آمریکا توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب نشان داد که نیروهای مسلح ما در برابر دشمنان از اقتدار، آمادگی رزمی و توانمندی بالایی برخوردارند.

امام جمعه شیراز افزود: کسی که شهادت را پذیرفته هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل آن به جنگ برخیزد.

آیت الله ایمانی در ادامه به حضور کاروان شهدای گمنام در استان فارس اشاره کرد و گفت: این یک حرکت بزرگ فرهنگی است و از همه قشرهای مختلف مردم می خواهیم که در مراسم تشییع این عزیزان که پنجشنبه آینده در شیراز سومین حرم اهل بیت برگزار می شود حضور یابند.

خطیب جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود به شرایط کنونی حاکم بر دنیای اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: این شرایط که به سبب بی بصیرتی برخی از علما و خواص اسلام و برنامه ریزی های دشمنان ایجاد شده، بهترین موقعیت را برای مثلت شوم استکبار شامل آمریکا، انگلیس و صهیونیست به وجود آورده است.

نماینده ولی فقیه در فارس افزود: امروز اسلام آمریکایی و ارتجاعی آل سعود، اسلام سکولار ترکیه و تشیع انگلیسی آب به آسیاب این مثلث شوم می ریزند لذا در چنین شرایطی باید با بصیرت، ایستادگی و وحدت کلمه انسجام درونی خود را حفظ کنیم. / د