جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

درک صحیح مردم از شرایط جهان ؛ پشتوانه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

درک صحیح مردم از شرایط جهان ؛ پشتوانه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی

درک صحیح مردم از شرایط جهان ؛ پشتوانه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران

شیراز/ خبر گزاری صداو سیما / سیاسی

سرپرست استانداری فارس امروز در حاشیه این راهپیمایی گفت: حضور گسترده مردم در سال همدلی و همزبانی در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان دهنده درک صحیح مردم از شرایط منطقه و جهان و نیز پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در گفت و گوهای جاری با گروه 1 + 5 است.

خلیل رضاییان افزود : امسال بهتر از سال های قبل، مردم ایران و فارس شرایط حساس را درک کردند و به شکل گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافتند.

سرپرست و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با یادآوری نامگذاری سال 94 از جانب مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی اظهار کرد: روز قدس روز جهان اسلام است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز با توجه به وضعیت کنونی جهان اسلام، مردم مظلوم فلسطین را در ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن صهیونیست دلگرم تر می کند.

رضاییان گفت: علاوه بر این در شرایط حساس منطقه و جهان، نیاز به تقویت وحدت میان کشورهای اسلامی است که این امر با حضور گسترده مردم ایران و دیگر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس محقق می شود.

سرپرست استانداری فارس گفت : امروز تیم مذاکره کننده هسته ای که مورد حمایت مقام معظم رهبری و پشتیبانی رییس جمهوری است در حال مذاکره با گروه 1 + 5 است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی، پشتوانه و اعلام حمایت مردمی از آنها نیز محسوب می شود.