جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

درخشش معاونت فنی صدا و سیمای فارس در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش معاونت فنی صدا و سیمای فارس در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه ملی

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس گفت: در آیین پایانی این اجلاس ؛ صداوسیمای مرکز فارس 2 تندیس در حوزه های ساختمان و تاسیسات (آقای مهندس دوکوهکی)و فناوری اطلاعات(آقای مهندس حاتمی) و 6 لوح تقدیر در حوزه های ساختمان و تاسیسات و فناوری اطلاعات ، ارتباطات زمینی و ماهواره ای و فرستنده های رادیویی را کسب کرد .

سهرابی اضافه کرد : در این اجلاس، از جمع 16 طرح و ایده برتر و ممتاز از سراسر کشور ، معاونت فنی صداوسیمای مرکز فارس 3 طرح و ایده برتر را به خود اختصاص داد.

سهرابی افزود: این سه طرح شامل سامانه ارسال ماهواره ای در حوزه پدافند غیرعامل با طراحی محمدحسین غفاری و همکاری علیرضا برخان ، مجتبی ناصری ، باقر کشتکار و میلاد علیان ؛ در حوزه فرستنده های رادیویی طرح مانیتورینگ درصد مدولاسیون و محاسبه تاخیر سیگنال دریافتی از گیرنده رادیویی موج متوسط طراحی محمدباقر محمد ابراهیمی و برنامه نویسی شاهین مرآتیان و در حوزه تاسیسات طراحی تابلو فرمان و کنترل مولد 875 کیلو ولت آمپر از کنترل رله ای به پی ال سی با طراحی محمد دوکوهکی و همکاری سعید دلاور و محمود حسن شاهی است.

مدیرکل صدا وسیمای فارس گفت: امسال نیز در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه ملی، صداوسیمای مرکز فارس توانست بیشترین طرح ها و ایده های خلاقانه را که در مجموع تعداد 23 طرح و ایده خلاقانه در بین مراکز 30 گانه کشور بود به دبیرخانه این اجلاس ارسال کند.

هفدهمین اجلاس فناوری رسانه ملی از نهم تا یازدهم آذر به صورت ارتباط تصویری با مراکز 33 گانه صداوسیمای استان ها برگزار شد.