جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

حمایت از 429 مددجوی بیمار خاص، زمین‌گیر و صعب‌العلاج‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از 429 مددجوی بیمار خاص، زمین‌گیر و صعب‌العلاج‌

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

حمایت از 429 مددجوی بیمار خاص، زمین‌گیر و صعب‌العلاج‌

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمد مریدزاده  اظهار داشت: کمیته امداد قیروکارزین در طول سال خدمات متنوعی به مددجویان زیرپوشش ارائه می‌دهد که یکی از این خدمات پرداخت کمک‌هزینه مراقبت و نگهداری از بیماران خاص، زمین‌گیر و صعب‌العلاج زیرپوشش است.

وی افزود: کمیته امداد قیروکارزین از 2 هزار و 438 سالمند بالای 60 سال در سطح این شهرستان که 900 مرد و یک‌هزار و 538 زن را شامل می‌شود حمایت می‌کند.

مدیر کمیته امداد قیروکارزین با اشاره به لزوم حمایت از این قشر خاص ادامه داد: در همین راستا و در 9 ماه گذشته از سال جاری 341 میلیون ریال بابت هزینه نگهداری و مراقبت از بیماران زمین‌گیر و صعب‌العلاج زیرپوشش هزینه شده است.

مریدزاده تعداد بیماران زمین‌گیر زیرپوشش را 429 نفر اعلام کرد و بیان داشت: ماهانه یک‌میلیون ریال برای نگهداری و مراقبت از این بیماران در نظر گرفته شده که مبلغ ذکرشده برای این 9 ماه به‌حساب آنان جدا از مستمری دریافتی واریز شده است.

این مقام مسئول بابیان اینکه هدف از تأسیس کمیته امداد خدمت‌رسانی و رفع مشکلات نیازمندان است، افزود: خدمت به بیماران و رفع مشکلات درمانی آنان از اهداف مهم این نهاد بوده و تاکنون خدمات قابل‌توجهی به بیماران زیرپوشش ارائه شده است.

وی در پایان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) همواره برای کمک به افراد زیرپوشش نیازمند یاری و مساعدت خیران و نیکوکاران است.