سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

حماسه تشییع شهدای غواص، روزی ماندگار در تاریخ ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه تشییع شهدای غواص، روزی ماندگار در تاریخ ایران

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /سیاسی

حماسه تشییع شهدای غواص، روزی ماندگار در تاریخ ایران

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ سیاسی

 نماینده ولی فقیه در فارس گفت: تشیع باشکوه شهدای غواص در کشور نشان از بصیرت و موقع شناسی مردم بود.

امام جمعه شیراز امروز در خطبه های نماز جمعه افزود: با بازگشت پیکرهای مطهر شهدای غواص به کشور فضای جامعه آکنده از عطر و بوی شهادت شد.

آیت الله ایمانی حضور مردم را در روز تشیع شهدای غواص حضوری باشکوه همانند روزهای 22بهمن و نه دی دانست و تصریح کرد: این روز نیز به عنوان یک حماسه در تاریخ کشورمان ثبت شد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با انتقاد از برخی مطبوعات نیز گفت: این مطبوعات باید رعایت ادب و احترام را به شهدا داشته باشند چراکه نوع برخورد مطبوعات با شهدا برای آیندگان باقی می ماند.

امام جمعه شیراز با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: روزه داری با گرسنگی و تشنگی و پرهیز از امیال دنیوی همراه است اما وقتی انسان به نتیجه آن که عبادت و بندگی خدا است دست می یابد خستگی و سختی آن لذت بخش می شود.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: روزه با اخلاص همراه است و مسیری است که انسان را از همه گناهان دور می کند.

خطیب جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره مذاکرات هسته ای و نگارش متن نهایی توافق ها گفت: ملت ایران آماده استقبال از یک توافق خوب است و به توافق بد هر چند امضا شده باشد پاسخ منفی می دهد.

آیت الله ایمانی تاکید کرد: دانش هسته ای با تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر دانشمندان ایرانی به دست ملت رسیده و نماد استقلال ملت است.