جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت‌نام دوره گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ثبت‌نام دوره گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اطلاعیه ها

تمدید مهلت ثبت‌نام دوره گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اطلاعیه ها

مدیر علمی، پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت : مهلت ثبت‌نام دوره تخصصی گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی با رویکرد اقتصاد دانش‌بنیان فارس تا پایان تیرماه امسال تمدید شد.

به گزارش خبر گزاری صدا وسیما ؛ بهاءالدین رضایی کوچی در شورای علمی بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت:  علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به تارنمای مرکز آموزش گام به نشانی  www.gamcenter.ir مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راه ادامه روند پیشرفت ایرانی اسلامی است، اقتصاد دانش‌بنیان را از بهترین مظاهر و مؤثرترین مؤلفه‌های اقتتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: ترویج و گفتمان‌سازی مسائل اقتصاد مقاومتی با محوریت اقتصاد دانش‌بنیان و غیره از اهداف برگزاری دوره تخصصی گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی است.

مدیر علمی، پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی فارس تصریح کرد: این دوره با حمایت سازمان بسیج دانشجویی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، شبکه کانون‌های تفکر ایران و با همکاری اتحادیه‌های دانشجویی سراسر کشور برگزار می‌شود.

رضایی کوچی با بیان اینکه آشنایی با اندیشه رهبر معظم انقلاب در حوزه علم و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، آسیب‌شناسی نظام برنامه‌ریزی کشور و نقش دولت در پیشرفت و آشنایی با نظام ملی نوآوری و اجزای آن از محورهای محتوایی دوره است خاطرنشان کرد: آشنایی با شرکت‌های دانش‌بنیان و مسائل آنها، نقش فناوری در توسعه بخش‌های اقتصادی از جمله نفت و گاز، کشاورزی، صنعت و غیره، آسیب‌شناسی نظام آموزش عالی و مهارت‌افزایی از دیگر محورهای محتوایی این دوره است.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در سایت به معنای حضور در دوره نیست تصریح کرد: به افرادی که حضورشان در دوره قطعی می‌شود برای تکمیل ثبت‌نام اطلاع‌رسانی می‌شود.

دومین دوره تخصصی گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی با رویکرد اقتصاد دانش‌بنیان در نیمه دوم مردادماه به مدت یک هفته در تهران برگزار می‌شود .