حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

تلاش کرده ایم دغدغه های اقتصادی ومالی سد راهمان در تولید برنامه های فاخر و پرمحتوا نشود - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش کرده ایم دغدغه های اقتصادی ومالی سد راهمان در تولید برنامه های فاخر و پرمحتوا نشود

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

مدیرکل صدا وسیمای مرکز فارس در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی: ما برای خودمان تعریف کرده ایم که سختی ها ودغدغه های اقتصادی ومالی سد راهمان در تولید برنامه های فاخر و پر محتوا نشود.

سهرابی مدیرکل صدا وسیمای مرکز فارس در دیداری که با رئیس کمیته امداد امام خمینی استان داشت گفت :تعامل همدلانه ای بین رسانه وکمیته امداد وجود دارد در بحث فقر زدایی ، عدالت گستری و همچنین برنامه هایی که با هدف خدمت به نیازمندان است، اهداف مشترکی داریم و در این زمینه برنامه های فاخری تولید شده که علاوه بر وظیفه رسانه ای ، اجر اخروی نیز به دنبال خواهد داشت.
صدا وسیما در اختیار همه نهادها به ویژه نهادهای مردمی است برای گزارش فعالیت ، اهداف و برنامه ریزی ها و انتقال پیام ها وبرنامه ریزی هایی که دارید. تشریک مساعی و هم افزایی ایجاد شده که موجب برکت در جامعه خواهد بود.
سهرابی همچنین ضمن بیان اینکه باید تلاش کنیم تا نتایج خوبی از برنامه هایمان حاصل شود و رضایت خدا ومردم را به دست آوریم افزود: این نظام برآمده از محرومان است و باید با برنامه های محتوایی و به کارگیری نظرها وپیشنهادهای سازنده در رفع محرومیت همه با هم بکوشیم چرا که اگر نیازمند نداشته باشیم ، ریشه خیلی از مشکلات و انحرافات از بین خواهد رفت .
مدیر کل مرکز فارس اظهار کرد : باید مردم را به سمت کارهای عام المنفعه وخیریه سوق دهیم و برای رسیدن به این مقصود به یک جلسه و برنامه بسنده نکنیم .
وی خاطرنشان کرد: اگربخواهیم در رسانه کار عمیق و ویژه انجام دهیم امکانات مالی ویژه نیاز است چرا که سرمایه گذاری در حوزه رسانه بازگشت و خروجی بسیار خوبی در پی دارد.