جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر استاندار فارس از مشارکت 63 درصدی مردم در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر استاندار فارس از مشارکت 63 درصدی مردم در انتخابات

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

تقدیر استاندار فارس از مشارکت 63 درصدی مردم در انتخابات

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

استاندار فارس از میزان حضور ۶۳ درصدی مردم استان فارس در انتخابات خبر داد و گفت: این آمار بیانگر اعتماد مردم به نظام اسلامی است و مسئولیت مسئولان را بیشتر می‌کند.

سید محمدعلی افشانی در جمع خبرنگاران با تشکر از مردم استان فارس برای حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: میزان حضور مردم استان فارس در انتخابات بیش از 63 درصد بود و این آمار بیانگر اعتماد مردم به نظام اسلامی است و مسئولیت مسئولان را بیشتر می‌کند.

وی با بیان اینکه استان فارس دارای 29 شهرستان و 84‌بخش است، گفت: در هیچ یک از حوزه‌های انتخابی استان فارس تخلف انتخاباتی روی نداده است و انتخابات در استان فارس در کمال آرامش و امنیت برگزار شد و به همین دلیل از مردم و نیروهای نظامی و انتظامی تشکر می‌کنم.

افشانی افزود: از حضور آگاهانه مردم فهیم و شریف استان فارس در انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تشکر می‌کنم و این حضور آگاهانه تاثیرات ملی و بین‌المللی خاص خود را می‌گذارد و تاثیرات این حضور در آینده نزدیک مشخص می‌شود.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: از اعضای ستاد انتخابات، شورای تامین، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و تمامی داوطلبان و هواداران آنها که زمینه برگزاری انتخاباتی آرام را فراهم کردند، تشکر می‌کنم. / د