حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

تشکر و قدردانی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکر و قدردانی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

تشکر و قدردانی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس

حجت الاسلام و المسلمین ملک مکان رییس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس با ارسال نامه ای به سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس از برنامه ریزی های بسیار خوب،  تهیه و پخش برنامه های پرمحتوی و معنوی در ماه مبارک رمضان و انعکاس برنامه های بزرگداشت نماینده سابق ولی فقیه در استان حضرت آیت الله ایمانی قدردانی و تشکر کرد.

رییس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری و ائمه جمعه استان فارس پخش زنده تلاوت روزانه قرآن کریم از حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام، برنامه های شب قدر، برنامه زنده سحرگاهی ماه مبارک رمضان، برنامه مهمونی و دهها برنامه رادیویی و تلویزیونی که در حد شان و شایسته حرم سوم اهل بیت علیهم السلام با دقت و ظرافت خاص تهیه و پخش شد از جمله برنامه های خوب و تاثیر گذار این مرکز بیان کرد.

وی همچنین از همکاری های بسیار خوب مدیرکل مرکز در استفاده از معاونین خوش فکر و مبتکر، تهیه کنندگان و برنامه ریزان، مجریان و همه دست اندرکاران خدوم، مخلص و دلسوز که منجر به تولید و پخش چنین برنامه هایی فاخر شد تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ملک مکان اطلاع رسانی و انعکاس مراسم معارفه جدید نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز شیراز حضرت آیت الله دژکام را از جمله اقدامات بسیار ارزنده و قابل تقدیر مدیرکل صدا وسیمای فارس و همکاران پرتلاش رسانه ملی دانست.