حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

تبریک مجمع نمایندگان استان فارس به صدا وسیما - نمایش محتوای صدا

 

 

تبریک مجمع نمایندگان استان فارس به صدا وسیما

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

کوروش کرم پور رییس مجمع نمایندگان استان فارس با ارسال نامه ای به مدیرکل صدا وسیمای استان موفقیت این مرکز در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا وسیما را تبریک گفت.

کرم پور با ابراز خوشحالی از این توفیق و اعلام خشنودی مجمع نمایندگان استان، توجه صدا وسیمای فارس به موضوعات مختلف استان و پرداخت هنرمندانه به آنها بر اساس میل و نیاز مخاطب را تحسین برانگیز توصیف کرده است.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به تلاش های صدا وسیمای فارس در مناسبت های مختلف مذهبی، ملی و استانی افزوده است: این مرکز در مناسبت های مختلف برگ های زرین متعددی را در پرونده خود ثبت و ضبط کرده است.

وی دریافت تندیس برتردرحوزه خبر و 35 جایزه و تقدیر دیگر در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی وتلویزیونی استان ها توسط صدا وسیمای استان فارس اثبات این فرمایش مقام معظم رهبری که فارس انصافا و حقا در قله است تفسیر کرده است.

کرم پور در پایان نامه خود خطاب به مدیرکل صدا وسیما آورده است، نمایندگان حوزه های انتخابیه استان فارس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد صدا وسیمای استان این توفیق را به جناب عالی، مدیران و همکاران سخت کوشتان صمیمانه تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت بیش از پیش برایتان آرزومندیم.