جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بهره مندی دانش آموزان بسیجی استان فارس از برنامه های اوقات فراغت - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره مندی دانش آموزان بسیجی استان فارس از برنامه های اوقات فراغت

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

بهره مندی دانش آموزان بسیجی استان فارس از برنامه های اوقات فراغت

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

 دانش آموزان بسیجی استان فارس از برنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : دوره تربیتی جهاد مقنیه برای 4 هزار و 500 دانش اموز استان فارس در اردوگاه شهید دستغیب و پایگاه امام علی شیراز برگزار می شود.

محمد جعفر دوستدار افزود : دانش آموزانی که در این دوره شرکت می کنند، در شوراهای بسیج دانش آموزی تجربه های خود را در اختیاردوستان خود قرار می دهند .

وی با بیان اینکه طرح مسجد دانش آموزی نیز در دو مسجد شیراز برگزار می شود گفت: در این طرح 500 دانش آموز در دوره های تربیتی، علمی، هنری، معرفتی و بصیرتی شرکت می کنند .

رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس افزود : 1200 دانش آموز بسیجی هم در 65 اردوی جهادی و محرومیت زدایی به محرومان خدمات ارایه می کنند.

دوستدار با بیان اینکه اردوهای طرح هجرت 3 نیز برای دانش آموزانی که مایل به بهسازی کلاس های درس هستند اجرا می شود افزود : در این اردوها که در 150 مدرسه فارس برگزار می شود ، دانش آموزان به بهسازی ، رنگ زدن و مرتب کردن مدارس می پردازند.

وی با اشاره به اینکه در همه حوزه های بسیج، برنامه های فرهنگی، مذهبی و تربیتی اجرا می شود گفت : 60 درصد دانش آموزان استان فارس عضو شجره طیبه بسیج هستند.