جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

برگزاری یادواره پرچم داران بصیرت حسینی و مهدوی در شیراز - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری یادواره پرچم داران بصیرت حسینی و مهدوی در شیراز

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ اجتماعی

برگزاری یادواره پرچم داران بصیرت حسینی و مهدوی در شیراز

 

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ اجتماعی
هشتمین همایش بزرگداشت مرحوم حاج ملاعلی و مرحوم حاج علی اصغر سیف با عنوان یادواره پر چمداران بصیرت حسینی و مهدوی در شیراز برگزار شد.
در این مراسم سردار نجات معاون فر هنگی و اجتماعی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شخصیت تاثیر گذار مر حوم حاج علی اصغر سیف در چند دهه اخیر گفت :این مرد بزرگ از موسسین مدارس مهدوی ،قائم و پیام در شیراز بود و خصوصیات بارزش داشتن بصیرت -هیاتی بودن آگاه به مسائل روز و انقلابی و مردمی بودن بود.
وی افزود:مرحوم حاج علی اصغر سیف همواره در خط اسلام وولایت بود و در تمام بر نامه فرهنگی و مذهبی که اجرا کرد جوانان با بصیرت و متعهد تربیت شدند.
سردار نجات همچنین با تحلیل مسائل سیاسی روز بخصوص حضور مردم در انتخابات پیش رو تاکید کرد: مردم در انتخاب باید نهایت دقت را داشته باشند افرادی اصلح انتخاب شوند که هدفشان خدمت به نظام و قانونگذاری باشد.
وی با اشاره به مسائل و اتفاقات سال 88 افزود: این اتفاقات یک حادثه نبود بلکه بر نامه ای طراحی شده بود که دشمن با زیرکی به بهانه تقلب در انتخابات اجرا کرد و این در حالی اتفاق افتاد که اگر در 30 سال گذشته انتخابات ایران را برسی کنیم متوجه خواهیم شد که همیشه افراد برگزار کننده انتخابات جناح خودشان موفق انتخابات نبودند.
وی افزود: این نشان می دهد که تقلب بهانه برای اجرای نقشه دشمن بود ولی مردم با بصیرت ایران اسلامی با هوشیاری و بصیرت تمام در 9 دی 88 تمام نقشه های دشمنان را خنثی کردند و به دشمنان داخلی و خارجی نشان دادند که نمی توانند طرح و بر نامه هایی را که هم اکنون در عراق ،سوریه ،یمن و مصر و سایر کشور های مسلمان اجرا کرده اند در ایران هم اجرا کنند.
در این همایش دو نفر از فرزندان مرحوم علی اصغر سیف با تشریح اهداف برنامه های فرهنگی بازمانده از مرحوم پدرشان بصیرت افزایی و تربیت انسانهای فر هیخته و انقلابی را از عمده ترین اهداف مدارس مهدوی، قائم و انقلاب در شیراز عنوان کردند.