جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز

شیراز/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز

برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز
رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مسئول برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 شیراز گفت: این رقابت ها با حضور تیم های آلمان، روسیه، بلاروس، ترکیه، آذربایجان، قرقیزستان و قزاقستان 30 و 31 اردیبهشت در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار خواهد شد.
زین‌العابدین عرب افزود: تیم های شرکت کننده در این رقابت ها 28 اردیبهشت به شیراز می آیند و 29 اردیبهشت‌ نیز وزن‌کشی و کلینیک این رقابت‌ها انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه این تیم‌ها به همراه ایران در مسابقات کشتی جهانی 2015 جزو تیم‌های برتر بوده‌اند افزود: این مسابقات مهم‌ترین رویداد ورزشی با شرکت قهرمانان کشتی فرنگی جهان پیش از برگزاری المپیک ریو برزیل و آخرین محک فنی هشت تیم برتر دنیا محسوب می‌شود.
رئیس هیئت کشتی فارس اعلام کرد: یک روز پس از این رقابت‌ها، یکی از تیم‌های خارجی شرکت‌کننده با تیم منتخب کشتی فرنگی استان فارس نیز مسابقه خواهد داد.
وی با بیان اینکه برای نخستین بار است که این همه قهرمان المپیک و جهانی به شیراز می‌آیند، تصریح کرد: باید کمک کنیم که بستر خوبی برای ورزش شیراز فراهم شود تا افزون بر بعد فرهنگی، چهره فعال شیراز در بعد ورزشی نیز نمایان شود