رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

برنامه صدا وسیمای فارس به مناست 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه صدا وسیمای فارس به مناست 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

برنامه صدا وسیمای فارس به مناست 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام

صدا وسیمای فارس به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام رضا(ع) ویژه برنامه هایی را تدارک دیده و پخش می کند.

رسول مهربانی ویژه برنامه ای است که به مناسبت رحلت رسول اکرم(ص) روز پنجشنبه ساعت 19 به مدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی خدایار رنجبر از رادیو فارس پخش می شود.

بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان مذهبی، توجه به مکارم اخلاق حضرت رسول و کاربرد آن در زندگی امروز، پخش نمایش کوتاه مذهبی، پخش گزیده سخن و کلام بزرگان ، پیامک مخاطبان، توجه به موضوع و سوال برنامه، پخش گزارش، پخش مداحی و مراثی و نوحه، پخش تلفن و پیامک از بخش های این برنامه است.

در سوگ آفتاب ویژه برنامه ای است که به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم روز جمعه ساعت 9 به مدت 150 دقیقه به تهیه کنندگی رضا شامخی از صدای مرکز فارس پخش می شود.

نظرات کارشناسان مذهبی و بیان سیره حضرت رسول، ارتباط با حرم مطهر احمدبن موسی علیه السلام و مراکز مشهد و قم، پخش گزیده سخنان مراجع و بزرگان، پخش مداحی و عزاداری، ارتباط با گزارشگران برنامه و پخش گزارش از سطح شهر وسومین حرم اهل بیت از بخش های برنامه در سوگ آفتاب است.

خورشید هشتم ویژه برنامه ای است به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام روز یکشنبه ساعت 9 به مدت 150 دقیقه به تهیه کنندگی رضا شامخی از صدای مرکز فارس پخش می شود.

ارتباط با حرم مطهر شاهچراغ و صدا وسیمای مرکز خراسان، انعکاس مراسم مذهبی در شیراز و شهرهای استان،بهره گیری از نقطه نظرات کارشناس حضوری در برنامه، پخش گزیده سخنان و کلام بزرگان، پخش مراسم عزاداری و نوحه و مرثیه خوانی از بخش های برنامه خورشید هشتم است.

برنامه چلچراغ از سیمای فارس بصورت ویژه پنجشنبه شب ساعت 22 به مدت 110 دقیقه به مناسبت 28 صفر با حضور کارشناسان مذهبی، مداحی در رثای پیامبر اکرم وشنبه شب به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام به مدت 110 دقیقه به تهیه کنندگی محسن خلیفه بصورت زنده از مسجد وکیل شیراز پخش می شود.

برناکه کاشانه مهر از سیمای فارس بطور ویژه پنجشنبه، شنبه و یکشنبه ساعت 10 صبح به مدت 75 دقیقه و نگاه روز صبح پنجشنبه، شنبه و یکشنبه ساعت 11:20 به مدت 20 دقیقه به تهیه کنندگی علی رشیدی با محوریت رحلت حضرت رسول اکرم وشهادت امام رضا علیه السلام از سیمای فارس پخش می شود.

در این برنامه ها در باره سیره، شخصیت و اخلاص و زندگانی حضرت رسول اکرم (ص) و امام رضا (ع) بحث و گفتگومی شود.