حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

برنامه جامع مشترک صداوسیما وسازمان تبلیغات فارس کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه جامع مشترک صداوسیما وسازمان تبلیغات فارس کلید خورد

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

نشست صمیمی روسای دو دستگاه فرهنگی استان فارس منجر به تدوین تفاهم نامه ای شد که بر اساس آن هم افزایی، تعامل بیش از پیش و استفاده از ظرفیت های این دو اداره کل در دستور کار قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمين مهرابی که برای اهداء رسمی مجوز هیئت مذهبی ریحانه النبی صداوسیما فارس در این مرکز حضور پیدا کرده بود در جمع معاونین و مدیران رادیو و تلویزیون گفت :صدا و سیمای فارس در عمق بخشیدن به مفاهیم دینی و ارزشی موفق عمل کرده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس افزود: تعامل بیش از بیش این سازمان با رسانه ملی تاثیر گذاری پیام های تولید شده در حوزه های مورد توافق، موجب ماندگاری و اثرگذار ی فعالیت های مشترک می شود.

وی با اشاره به اعطاء مجوز هیئت مذهبی برای فعالیت های درون سازمانی صدا و سیما اظهار امیدواری کرد این فعالیت مشترک سبب ارائه الگوی عملی در چگونگی فعالیت های دینی در قالب هیئت مذهبی شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین مهرابی همچنین از معاونین، مدیران و کارکنان صدا و سیما به پاس یکسال همکاری صمیمانه و تلاش متعهدانه قدردانی کرد.

مدیرکل صدا و سیمای فارس نیز در این دیدار با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و توطئه همه جانبه دشمنان ملت ایران برای مقابله با حرکت رو به رشد نظام اسلامی گفت: اتحاد و هم افزایی دستگاه های مختلف در خدمات رسانی به مردم نسخه کارآمدی برای خنثی کردن نقشه آمریکا و ایادی آن است.

سهرابی فعالیت های صدا و سیما در استان پهناور فارس را گسترده توصیف کرد و با اعلام اینکه، مرکز گریزی و روی آوری به شهرستان های استان در دستور کار این مرکز است و شتاب بیشتری بخود گرفته است افزود :با توافق صورت گرفته صدا و سیما و سازمان تبلیغات این دو نهاد فرهنگی و انقلابی در شهرستان ها با بسیج امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی سطح تعاملات و فعالیت های خود را گسترش خواهد داد.

استفاده از کارشناسان مذهبی سازمان تبلیغات در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، اقدامات مشترک در فضای مجازی، برنامه ریزی برای فعالیت جدید در راستای تبیین جایگاه سومین حرم اهل بیت علیهم السلام، انعکاس فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان های استان و فراهم کردن بستر لازم برای پربار کردن اوقات فراغت از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بحث و بررسی شد.

در پایان این نشست مجوز هیئت مذهبی ریحانه النبی صدا و سیمای فارس به صورت رسمی اهدا شد و این هیئت با اجرای برنامه های دینی و مذهبی درون سازمانی فعالیت خود را منسجم تر از قبل ادامه خواهد داد که زمینه مناسبی برای تولیدات رسانه‌ای نیز در آن دیده شده است.

گفتنی است : هیئت ریحانه النبی صدا و سیما اولین هیئتی است که در رسانه ملی و در مراکز استانها ایجاد شده است