جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برتری دانشجوی استهبانی در جشنواره ملی از باران تا رویش - نمایش محتوای خبر

 

 

برتری دانشجوی استهبانی در جشنواره ملی از باران تا رویش

شیراز / خبر گزاری صدا و سیما / فرهنگی

برتری دانشجوی استهبانی در جشنواره ملی از باران تا رویش

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / فرهنگی

دانشجوی استهبانی مقام نخست جشنواره ملی از باران تا رویش را کسب کرد.

امین صالحی دانشجوی استهبانی در جشنواره ملی نوآوری های فرهنگی دانشجویان از باران تا رویش افتخاری دیگر برای دانشگاه پیام نور کشور کسب کرد.

این جشنواره با شرکت بیش از 400 اثر و فعالیت دانشگاهی به میزبانی جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد.

در بخش فعالیت های کارآفرینانه فرهنگی موسسه رزم صالحان به مدیریت امین صالحی دانشجوی رشته روان شناسی مرکز استهبان موفق به کسب مقام اول و دریافت لوح تقدیر و تندیس شد.

تنها مقام نخست دانشگاه پیام نورکشور در بخش های مختلف جشنواره مربوط به این دانشجوی استهبانی بوده است .

همچنین در بخش فعالیت های کارآفرینانه فرهنگی، گالری و کارگاه صنایع دستی آبنوس دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان و مرکز راه‏اندازی کسب و کار اینترنتی رونیکا از دانشگاه پیام نور مرکز شیراز نیز شایسته تقدیر شدند.

در بخش آثار و محصولات نوآورانه فرهنگی نیز کتاب آموزش جزء سی قران کریم با شیوه نوین و مبتکرانه با ایجاد خلاقیت و نوآوری در کودکان و نوجوانان از دانشگاه پیام نور اهواز رتبه سوم را کسب کرد.

همچنین در بخش ایده های خلاقانه فرهنگی نیز دانشگاه پیام نور اصفهان با تشکیل پرونده فرهنگی برای دانشجویان و همچنین دانشگاه پیام نور مشهد با طرح کتابخانه تعاملی چند برگی شایسته تقدیر شناخته شدند.

جشنواره ملی نوآوری های فرهنگی دانشجویان از باران تا رویش با هدف ارج نهادن به  نوآوری های فرهنگی دانشجویان و بسترسازی برای شناسایی و تشویق نوآوران فرهنگی در حوزه دانشجویی برگزار می شود .

شهرستان استهبان در 160کیلومتری شرق شیراز قرار دارد .