جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

باز سازی خانه پینگ پنگ در فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

باز سازی خانه پینگ پنگ در فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

باز سازی خانه پینگ پنگ در فارس

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

رییس هیأت پینگ پنگ فارس گفت: بیش از یک میلیارد ریال هزینه تعمیرات اساسی در خانه پینگ پنگ شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مهدی ترابی گفت: افزایش روشنایی، تعویض کفپوش،نصب 300 صندلی ویژه تماشاگران و بهره برداری از دفتر جدید هیأت از جمله کار های صورت گرفته است.

وی افزود : این اقدامات با کمک اداره کل ورزش و جوانان و خیرین به ویژه خانواده های دکتر مودت و شادروان مهرداد مهرجو صورت گرفت که از زحمات همه این عزیزان تشکر می نمایم.

وی با اشاره به کسب رتبه سوم هیات فارس در کشور در سال گذشته بیان داشت: با توجه به بازسازی خانه پینگ پنگ سعی داریم میزبانی رقابت های قهرمانی کشور و اردو های تیم ملی را بر عهده بگیریم و رتبه سومی را ارتقا دهیم.

ترابی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در سال 93 در مجموع رقابت های پنج رده سنی ، در رده های سنی امید و نوجوانان عنوان قهرمانی کشور به دست اوردیم و در رقابت های دو نفره فجر کاپ نیز در رده نوجوانان مقام نخست کسب کردیم .

وی افزود: در سال گذشته محمد مهدی جلیلی به عنوان کاپیتان تیم ملی نوجوانان در رقابت های قهرمانی آسیا حضور داشت که از مهمترین افتخارات هیأت به شمار می رود.

رییس هیأت پینگ پنگ یاد آور شد: نماینده مردم شهر ستان داراب در خانه ملت، مبلغ 100 میلیون ریال برای خرید تجهیزات پینگ پنگ این شهرستان کمک کرد که جای تقدیر دارد.

ترابی، اخذ مجوز های لازم جهت میزبانی رقابت های بین المللی جام فجر، حفظ رتبه قهرمانی در رده سنی امید ، ارتقا جایگاه استان در رده خردسالان و کسب عنوان قهرمانی در رده جوانان را از مهمترین برنامه های پینگ پنگ استان در سال جاری نام برد و گفت: امیدوارم با حمایت های مسوولان به اهداف خود دست یابیم.