سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتخابات ؛ آینه تجلی مشارکت مردم در سرنوشت کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات ؛ آینه تجلی مشارکت مردم در سرنوشت کشور

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

انتخابات ؛ آینه تجلی مشارکت مردم در سرنوشت کشور

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / اننتخاباتی  

فرماندار شهرستان داراب گفت : انتخابات آینه تجلی و حضور و مشارکت مردم در سرنوشت خودشان و کشور است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، عبدالرضا قاسمپور افزود : نظام ما نظامی است مردمی و مردم سالاری و نوع نظام را خود مردم انتخاب کردند و امام راحل ما خود منتخب مردم بود.

وی در ادامه بیان داشت: دریک نظام که به جمهوری و مردم اتکاء دارد باید تصمیم گیرنده اصلی و تأثیرگذاران اصلی مردم باشند و همچنین مردم با حضور خودشان و تصمیمات آگاهانه خودشان در آینده نظام تأثیر دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان داراب افزود : همه این انتخاباتی که برگزار می شود نشانه این است که نظام ما مردم سالاری و دینی است و انتخابات آینه تجلی و حضور و مشارکت مردم در سرنوشت خودشان است

فرماندار یکی از وظائف هیئت های اجرائی را اجرای دقیق قانون دانست و بیان داشت : همه باید دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم تا مشارکت مردم در پای صندوقهای رأی افزایش پیدا کند.

وی در ادامه افزود : ما بعنوان مجریان انتخابات باید مراقب آراء مردم باشیم چون اگر انتخابات پرتنش و ناسالم برگزار شود این چنین انتخاباتی نمی تواند آینده کشور ما را تضمین کند.

قاسم پور رعایت قانون و صیانت از آراء مردم را واجب دانست و گفت : مجریان قانون باید در روز انتخابات کاملاً بی طرف باشند و له یا علیه کاندید خاصی تبلیغ نکنند . و هیچ کس حق ندارد کاندید خاصی را به مردم مخصوصاٌ روز انتخابات تحمیل کند.

وی بیان داشت: درانتخابات باید نظارت وجود داشته باشد و ما اجراء ونظارت را مکمل همدیگر می دانیم و انتخابات باید دریک فضای سالم ، قانونی و دوستانه بامشارکت حداکثر مردم برگزار شود. / د