جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اماکن تاریخی فارس پذیرای گردشگران در تعطیلات عید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

اماکن تاریخی فارس پذیرای گردشگران در تعطیلات عید فطر

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

اماکن تاریخی فارس پذیرای گردشگران در تعطیلات عید فطر

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

اماکن تاریخی فارس در تعطیلات عید فطر پذیرای گردشگران است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس از آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد .

سید موید محسن نژاد گفت: با توجه به احتمال افزایش سفرهای داخلی به مناسبت تعطیلات عید سعید فطر و در پی مصوبات کارگروه تخصصی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس تمهیدات لازم برای استقبال و ارائه خدمات مورد نیاز برای رفاه مسافران پیش بینی شده است .

وی افزود: در همین راستا دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر های فارس نسبت به استقرار کشیک های نظارتی و پاسخگویی در این ایام به منظور راهنمایی ، رسیدگی به شکایات و نظارت بر تاسیسات و موسسات تحت پوشش از جمله مراکز اقامتی و پذیرایی ، مجتمع های پذیرایی بین راهی ، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری اقدام نموده است .

معاون گردشگری فارس همچنین از آمادگی اماکن تاریخی و فرهنگی فارس برای میزبانی از بازدیدکنندگان در این ایام خبر داد و گفت: اماکن تاریخی تحت پوشش در این ایام باز بوده و آماده خدمات رسانی به مسافران و مهمانان است .

به گفته وی، تلفن های تماس دبیرخانه ستاد به شماره 32244067- 071 و شماره رسیدگی به شکایات 32928 آماده پاسخگویی به سوالات و یا شکایات مردمی است .