سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی کتاب فروشی های شیراز برای برگزاری عیدانه کتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کتاب فروشی های شیراز برای برگزاری عیدانه کتاب

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / فرهنگی

آمادگی کتاب فروشی های شیراز برای برگزاری عیدانه کتاب

شیراز / خبرگزاری صداو سیما / فرهنگی

دوازده کتابفروشی استان فارس برای برگزاری عیدانه کتاب اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سه کتاب فروشی در شهرستان های جهرم، فسا و کازرون به همراه 9 کتاب فروشی در شیراز برای فروش کتاب به مردم در ایام نوروز اعلام آمادگی کرده اند.

بهاره شفیعی افزود: مردم با مراجعه به کتابفروشی های عضو این طرح و ارائه کارت ملی می توانند از ٢٠ درصد تخفیف کتاب، بجز کتاب های کمک درسی برخوردار شوند و تا سقف یک میلیون ریال کتاب خرید کنند.

وی با بیان اینکه استان های فارس، تهران، اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی بیشترین کتابفروشی های شرکت کننده در این طرح هستند، افزود: این طرح با بودجه یک میلیارد تومانی در کل کشور اجرا می شود و برای مرحله آغازین آن ٩٠٠ میلیون تومان در نظر گرفته شده که تاکنون ٦٠٠ میلیون تومان کتاب خرید و فروش شده است.

انتشارات و کتابفروشی شهید عبدالرضا مصلی نژاد از جهرم، کتابفروشی جبهه کتاب فسا، نشر دانشگاهی عبدالرسول داودی کازرون به همراه 9 کتاب فروشی ایرانیان، دهقان، کتاب منگان، کتاب اسفند، کتاب هانیوان، کتابسرای قائم، کتابفروشی فرهنگ و هنر و کتابفروشی دهخدا، در ایام نوروز کتاب هاب غیر درسی را با 20 درصد تخفیف به علاقمندان ارائه می دهند. / د