سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعضای شعب انتخاباتی امانت دار آرای مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای شعب انتخاباتی امانت دار آرای مردم

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی/ انتخاباتی

اعضای شعب انتخاباتی امانت دار آرای مردم

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما  / سیاسی / انتخاباتی  

فرماندار شهرستان سروستان گفت: اعضای شعب، امین و امانتدار هیات اجرایی و مردم در پای صندوقهای رای هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ فرماندار مرکز حوزه انتخابیه و رئیس هیات اجرایی شهرستان سروستان در جمع اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای انتخابات در سروستان بر بی طرفی و امانتداری اعضای شعب انتخابات سه حوزه تاکید کرد.

سلیمان کرمی در جمع اعضاشعب ثبت نام و اخذ رای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در سروستان با اشاره به حساس بودن دو انتخابات پیش رو،اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و طی این 37 سال انتخابات های متعدد و گوناگونی در کشور برگزار شده ولی انتخابات پیش رو به هم به جهت شرایط زمانی و هم همزمانی با مجلس شورای اسلامی یکی از حساس ترین انتخابات هاست.

وی خطاب به اعضا‌ی شعب ثبت نام و اخذ رای انتخابات شهرستان سروستان، افزود: شما به عنوان اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای، امین و امانتدار هیات اجرایی و همچنین مردم در برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی هستید.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سروستان، خرامه و کوار ، ادامه داد: اراء مردم  بنا به فرموده مقام معظم رهبری حق الناس و امانتی در دست شما است لذا بی طرفی همه اعضاء شعب در انتخابات باید حفظ شود.

وی  در ادامه با تاکید بر آشنایی کامل نسبت به شرح وظایف و قوانین لازم در انتخابات، تاکید کرد: قطعا هر چه به وظایف قانونی خود مسلط‌تر باشید با تسریع در روند اخذ رای، موجبات رضایتمندی مردم و مسئولین شعبه فراهم می‌شود.

فرماندار سروستان و رئیس هیات اجرایی شهرستان ، تصریح کرد: ماموریت خود را با صحت و وجدان کاری به انجام برسانید، حضور به موقع در شعب و تکمیل صحیح فرم های موجود و همچنین شمارش آرای مردم را با دقت نظر بیشتری انجام دهید.

کرمی در پایان با اشاره به اینکه بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات در سه حوزه انتخابیه فراهم شده است با اشاره به تلاش چندین ماهه ستاد انتخابات، هیات اجرایی و نظارت و همچنین ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در سه شهرستان اظهار امیدواری کرد: تاکنون کارها به خوبی پیش رفته و زمینه لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی در سه شهرستان فراهم است . / د