جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

اعزام دانشجویان علوم پزشکی شیراز به مسابقات جهانی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام دانشجویان علوم پزشکی شیراز به مسابقات جهانی

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

اعزام دانشجویان علوم پزشکی شیراز به مسابقات جهانی

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

دانشجویان علوم پزشکی شیراز برای دومین بار عازم مسابقات جهانی می شوند .

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه این دانشگاه در زمینه کسب عنوان های قهرمانی دربین ۴۶ دانشگاه پیشتاز است، گفت:  امسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانست در مسابقات المپیاد ورزشی درون دانشگاهی دختران در کشور بیشترین مدال را کسب کند.

حیدر صفر پور با اشاره به اینکه این المپیاد از بهمن ماه سال گذشته برگزار و تا اواخر فرودین ماه امسال ادامه داشت افزود: در ۱۱ رشته دختران و ه۱۲ رشته پسران دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیشترین مدال را کسب کردند.

وی تصریح کرد: بر اساس وظایف این دانشگاه از ۴۰۰ مدال آور دانشجو با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراسم تجلیل انجام شد.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد:

صفرپور با تاکید براینکه در سال گذشته هیچ روزی را در دانشگاه بدون ورزش نداشته ایم یادآور شد: بیش از ۸۶۰ مسابقه ورزشی در دانشگاه های علوم پزشکی شیراز در بخش های دختران و پسران برگزار شد که این موضوع موجب افزایش۲۰ درصدی سرانه ورزشی دانشجویان در مقایسه با سال های گذشته شد .

 وی ادامه داد: دوازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختران امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در شهرستان ارومیه در شهریور ماه برگزار می شود.