جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

استقبال از افتخارآفرینان بیست ودومین جشنواره مراکز استانها در صدا وسیمای مرکز فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال از افتخارآفرینان بیست ودومین جشنواره مراکز استانها در صدا وسیمای مرکز فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

مراسم استقبال از افتخارآفرینان جشنواره بیست و دوم با حضور دکتر خجسته استاد دانشگاه صدا وسیما، مدیران و همکاران مرکز برگزار شد.

مدیرکل صدا وسیمای فارس ضمن تبریک این افتخارآفرینی و درخشش هنرمندان مرکز همکاران را الگوی اخلاق، امید، نشاط دانست و گفت: حلاوت و شیرینی این پیروزی در این است که دوسال پیاپی این موفقیت ها تکرار می شود و این توفیقات اتفاقی نیست.

سهرابی کسب این موفقیت ها را در سایه تلاش شبانه روزی همکاران بیان کرد و افزود: اگر در این سالها شاهد موفقیت های پی درپی و چشم گیری در جشنواره ها، ارزیابی های ستادی، در نظر سنجی های مردمی، در توجه به مخاطب بودیم اینها حاصل  تلاش و کوشش همکاران، علاقه مندی و انگیزه آنان به کار است و این توفیقات با هوشیاری، بصیرت، دقت و سرعت با موقعیت شناسی و مخاطب شناسی به دست
می آید.

سهرابی تصریح کرد: طی چند دوره جشنواره  همکاران پرتلاش و خدوم مرکزاثبات کردند که فارس در قله است در واقع این تفسیر فرمایش بلند رهبر معظم انقلاب است که حقا و انصافا فارس در قله قرار دارد و این در قله بودن را همکاران پرتلاش با کارشان اثبات کردند و این کار آنان استان را به تحرک وادار کرده است.

مدیرکل صدا وسیمای فارس حاصل هم افزایی و تعامل و با هم بودن را توجه ویژه به آموزش دانست، اینکه استان را بشناسند، ماموریت ها کاملا شناخته شده است و هر حوزه صرفا به کار نگاه تخصصی دارد.