جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

اختصاص کد اعتباری سامانه دستگاه‌های دولتی به حرم شاهچراغ(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص کد اعتباری سامانه دستگاه‌های دولتی به حرم شاهچراغ(ع)

شیراز/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

اختصاص کد اعتباری سامانه دستگاه‌های دولتی به حرم شاهچراغ(ع)

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

پس از سه دهه، حرم مطهر شاهچراغ(ع) در سامانه دستگاه‌های دولتی، کد اعتباری گرفت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در همایش بزرگ افتخار خدمت گفت: با اختصاص کد اعتباری به حرم شاهچراغ(ع)، این حرم مطهر همانند آستان قدس رضوی و آستان حضرت معصومه(س) در سامانه دستگاه‌های دولتی برای دریافت ردیف‌های بودجه قرار گرفت.

سید احمدرضا دستغیب  با بیان اینکه در 20 ماه گذشته فعالیت‌های مناسبی برای آزادسازی مسیر تردد زائران و سهولت آنان در انجام زیارت صورت گرفته است گفت: این فعالیت‌ها با جدیت بیشتری نسبت به گذشته انجام می‌شود.

دبیرهیئت امنای حرم مطهر شاهچراغ(ع) بیان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته امید است دهه محرم سال آینده، هیئت‌های مذهبی در مسیر بین‌الحرمین از حرم مطهر احمدبن موسی(ع) تا سیدعلاءالدین حسین(ع) به عزاداری پرداخته و خدام نیز به آنان ارائه خدمت کنند.

وی با اشاره به اعلام مصوبات جلسه‌های هیئت‌ امناء و شورای معاونین آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) از طریق رسانه‌ها تصریح کرد: تلاش تولیت آستان مقدس و مسئولان دیگر این آستان ارائه خدمات بهتر به زائران و مجاوران و همچنین بازگشایی راه‌های دسترسی به حرم است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی خدام حرم مطهر شاهچراغ(ع) گفت: با انسجام‌بخشی و تلاش مضاعفی که امسال  توسط خدام انجام شد مراسم‌های عزاداری هیئت‌های مذهبی در ماه محرم به بهترین روش ممکن برگزار شد.

همایش افتخار خدمت با حضور بیش از چهار هزار نفر از خدام افتخاری خواهر و برادر حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) برگزار شد./ د