جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح رسانه، همدلی و همزبانی در فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح رسانه، همدلی و همزبانی در فارس

شیراز / خبرگزاری صداو سیما / اجتماعی

اجرای طرح رسانه، همدلی و همزبانی در فارس

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

طرح رسانه، همدلی و همزبانی برای تحقق عینی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در استان فارس اجرا می شود .

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس گفت: این سازمان برای تحقق عینی و اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبني بر دولت و ملت، همدلی و همزبانی دراین استان، طرحی با عنوان "رسانه، همدلی و همزبانی" را اجرايي می کند.

میلاد امیری‌نژاد در جلسه شورای سازمان بسیج رسانه فارس گفت: در قالب این طرح، بسیج رسانه، اقدامات لازم را برای مهارت افزایی روابط عمومی‌ها در تعامل بیشتر با رسانه‌ها، کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، در 27 رشته مرتبط با حوزه رسانه و اطلاع رسانی، در سطح استان پیش بینی و لحاظ کرده است.

وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، تشکل‌ها و فعالان رسانه‌ای استان فارس که نیاز به پرورش نیروی متخصص و ارتقا سطح علمی همکاران خود جهت ارتباط هرچه بهتر با رسانه‌ها را دارند، می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

امیری‌نژاد افزود: این دوره‌ها در قالب تفاهم نامه‌اي بین سازمان بسیج رسانه و سازمان‌ها و نهادهاي متقاضي امضا و اجرايي مي‌شود و با توجه به هماهنگي‌هاي انجام شده با دانشگاه‌هاي مرتبط در تهران و شيراز، مدرك معتبري نيز به شركت كنندگان اعطا خواهد شد.

وی با بیان این که آموزش‌ها در قالب كارگاه‌ و به شكل تئوري و عملي خواهد بود، گفت: متقاضیان استفاده از این کارگاه هاباید به معاونت آموزش سازمان بسیج رسانه استان فارس مراجعه کنند.

رئيس سازمان بسيج رسانه فارس گفت: تلاش شده از اساتید برجسته و نخبگان رسانه‌های استان و کشور براي طرح مباحث آموزشي و برگزاري كارگاه‌ها استفاده شود و این مهم یکی از ویژگی‌های بارز این طرح در همسويي با شعار سال است.

وي اضافه کرد: دسترسی به اطلاعات و اخبار مناسب، دقیق و به موقع، جهت اطلاع رسانی به مردم عزیز از دغدغه‌های اصلی رسانه‌ها بشمار مي‌رود و برگزاری این کارگاه‌های آموزشی حسب نیاز رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی پیش بینی شده است. امیدواریم با برگزاری این کارگاه‌ها تعامل دوسویه رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش محقق شود.

به گفته اميري‌نژاد، گام برداشتن در مسير تحقق همدلي و همزباني هرچه بيشتر بين رسانه‌ها و روابط‌عمومي‌ها، ارتقا سطح آگاهي‌بخشي و اطلاع‌رساني در استان، ايجاد بستري براي هم‌افزايي و اثربخشي بيشتر و بهتر، تقويت روحيه اميد و نشاط در جامعه است.