حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب نهج البلاغه.

امیر بیان

امام علی علیه السلام با توجه به نیاز های اساسی جامعه ی اسلامی و نیازمندی های مادی و معنوی انسان ها ، واقعیت های فراوانی را مطرح فرموده اند که به عصر و زمان خاص و یا نسل و جامعه ی خاصی تعلق ندارد و همواره قابل بهره گیری و استفاده جوامع بشری است.

چنان که در طی چهارده قرن گذشته و هم اکنون شاهدیم که بسیاری از دانشمندان و اندیشمندان با تخصص های گوناگون در پرتوی سخنان نورانی امام بهره مند گردیده و به هدایت و راهنمایی جامعه خویش همت گماشته اند.

گرد آوری این اثر ارزشمند توسط عالم جلیل القدر سید رضی انجام و در سه فصل جداگانه تنظیم گردیده است:

این برنامه به مدت 5 دقیقه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت15:55 از صدای مرکز فارس پخش می شود و در هر برنامه به یکی از حکمت های کتاب ارزشمند نهج البلاغه می پردازد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: الهام کشوری

گوینده: عبدالرسول لرنژاد

تاریخ تولید: 1396
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


مسابقات ملی مفاهیم نهج البلاغه در شیراز

شیراز/واحد مرکزی خبر/فرهنگی

مسابقات ملی مفاهیم نهج البلاغه در شیراز

مسابقات ملی مفاهیم نهج البلاغه با حضور 800 نفر از برگزیدگان مرحله مقدماتی از 300 شهرستان و400 حوزه امتحانی از سراسر کشور در حرم مطهر سید علاء الدین حسین (ع) در شیرازبرگزار شد .

حجت الاسلام محمد رضا زاده جویباری مسئول موسسه قران ونهج البلاغه کشور در این خصوص گفت : در کشور در هفت رشته مسابقات نهج البلاغه برگزار می شود که در رشته مفاهیم نهج البلاغه 800 نفر از سراسر کشور شر کت کردند که700 نفر آنها خانم و100 نفر را آقایان شامل می شوند .

حجت الاسلام رضا زاده جویباری علت انتخاب استان فارس را به عنوان میزبان این مرحله از مسابقات برتری استان در تعداد راه یافتگان و ممتازین به این مرحله از مسابقات است.

وی افزود: نتایج این مرحله با معرفی 110 نفر برتر پایان بهمن ماه امسال اعلام می شود و راه یافتگان به مرحله پایانی نیمه دوم اسفند ماه در مسابقات نهایی نهج البلاغه که در مشهد مقدس برگزار می شود با هم به رقابت می پردازند .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.