جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب معرفی.

معرفی برترین سنگنوردان بخش سرطناب در استان

معرفی برترین سنگنوردان بخش سرطناب در استان


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین سنگنوردان بخش سرطناب در استان

شیراز / خبر گزاری صدا و سیما / ورزشی

برترین سنگنوردان بخش سرطناب در استان معرفی شدند.

نفرات برتر مسابقات استانی سنگنوردی بخش سرطناب در رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان ( آقایان و بانوان) معرفی شدند.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، این مسابقات برای انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی کشوری در سالن تخصصی سنگنوردی شیراز برگزارشد.

 بخش نونهالان با شرکت 27 ورزشکار برگزارشد و در گروه بانوان رده سنی الف پردیس انوری قهرمان شد و مهتا چمن فر از باشگاه طبیعت دوست پارسیان عنوان دوم را کسب کرد.

دررده سنی ب، فریماه احمدیان برسکوی نخست ایستاد، سمانه زنده دل دوم شد و آرمیتا فرهادی مقام سوم را کسب کرد .

در گروه نونهالان پسر رده سنی الف ، کورش صادقی مقام اول را کسب کرد، متین رستمی برسکوی دوم ایستاد و آرش صادقی سوم شد.

دررده سنی ب، سامان عطایی و ماهان عطایی عنوان اول و دوم را کسب کردند و علی عطاری از شهرستان کازرون سوم شد.

در بخش آزاد بانوان که با شرکت 18 ورزشکار برگزارشد، شقایق اسکندری و فاطمه منتظری درجایگاه اول و دوم ایستادند و عاطفه رضوی از شهرستان سپیدان مقام سوم را کسب کرد.

در بخش آزاد آقایان 31 سنگنورد حضور داشتند که در پایان محسن عبدالهی، شهریار غضنفر نژاد و ایمان ادریسی به ترتیب عنوان اول تا سوم این رقابت هارا کسب کردند.

در مسابقات استانی سنگنوردی بخش سرطناب دررده سنی دررده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان ،بزرگسالان(آقایان و بانوان) ورزشکاران شهرستان های سپیدان، اقلید، لار، کازرون، داراب، شیراز شرکت داشتند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با استقبال خانواده های ورزشکاران روبرو شد موسوی معاون توسعه امور ورزش استان ، صلواتی مدیر روابط عمومی ، عالیشوندی رئیس گروه ورزش قهرمانی ، جلالی رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و اعضای هیات و علاقمندان به این رشته ورزشی حضور داشتند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی حضرت احمد بن موسی علیه السلام

معرفی حضرت احمد بن موسی علیه السلام


Loading the player...

فردا ششم ذی القعده سالروز بزرگداشت امین ولایت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ علیه السلام است . همکارانم در گزارشی به مناسبت بزرگداشت این امامزاده واجب التعظیم به معرفی ایشان پرداخته اند . //// د 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین تکواندو کاران جوان فارس

معرفی برترین تکواندو کاران جوان فارس


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین تکواندو کاران جوان فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

برترین تکواندو کاران جوان فارس در مسابقات انتخابی تیم جوانان پسر استان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، این مسابقات با حضور 80 تکواندو کار در سالن شهید صادق پورجهت تکمیل تیم فارس برای حضور در مسابقات کشوری برگزارشد که با نظر مسوولین تیم فارس نفرات اول و دوم این رقابت ها به اردوی مرحله اول تیم استان دعوت می شوند.

جواد رحیمی، محمد نعمتی، حسین احمدی، عباس هوشمند، میلاد قنبری، سید محمد حسین خسروفر،مجید قشقایی و آرش مختاری نفرات اول این رقابت ها بودند

هدایت تیم فارس بر عهده غلامرضا تزنان به عنوان سرمربی و مرتضی مهذبیه و ایمان مهذبیه به عنوان مربی میباشد.

در پایان مسابقات محمد بهمنی و حسین معتقدالحق به عنوان داور نمونه از سوی کمیته فنی مسابقات انتخاب شدند.

این مسابقات در خانه تکواندو شیراز برگزار شد .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم اسکیت فارس

معرفی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم اسکیت فارس


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم اسکیت فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

با برگزاری مسابقات استانی نفرات دعوت شده به اردوی تیم اسکیت فارس معرفی شدند.

یه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آرش جعفری، امیر مهدی غلامی ، امیر مهدی بهبودی ،محمد کشتکار، امیر سجاد رنجبر، امیر حسین نظری ، صالح سلیمی، عرفان حاج زمانی،ستار جعفری،بنیامین متقی، محمد حسین محمودی، محمد حاج زمانی، رضا دیانت، امیررضا ابراهیمی و محمدرضا شیری، مهدی کامرانی، محمد سروش مهر، سید امیر سیدی پور، ابراهیم قربانی، محمدرضا حسن پور ،علی ستار، مهدی فتوحی ، مجتبی حیدری ، علیرضا نصیری، سینا دهقان، حمیدرضا زارع ،محمد امیرزاده ،محمد حسین کشاورز، ابراهیم قربانی، محمد تارنگ و سروش جعفری بازیکنان دعوت شده به اردو هستند.

نفرات دعوت شده در چند مرحله اردوی آمادگی شرکت خواهند کرد و سپس نفرات برتر برای شرکت در مسابقات کشوری انتخاب خواهند شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین پینگ پنگ بازان فارس

معرفی برترین پینگ پنگ بازان فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین پینگ پنگ بازان فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

برترین پینگ پنگ بازان فارس برای شرکت در مسابقات انتخابی پینگ پنگ قهرمانی جوانان کشور معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مسابقات محمد حسین استقلال از شیراز عنوان قهرمانی را کسب کرد، سینا معصومی دیگر ورزشکار توانمند شیرازی بر سکوی دوم ایستاد و محمد حسینا از گراش سوم شد.

این رقابت ها با شرکت 85 ورزشکار از شهرهای شیراز، پاسارگاد، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، گراش، لارستان، لامرد، مرودشت، نی ریز در خانه پینگ پنگ شیراز برگزارشد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین های مسابقات سراسری قرآن دانش آموزی در شیراز

معرفی برترین های مسابقات سراسری قرآن دانش آموزی در شیراز


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / مذهبی

معرفی برترین های مسابقات سراسری قرآن دانش آموزی در شیراز

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / مذهبی

برترین های سی و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ، عترت و نماز دختران دانش آموز در شیراز معرفی شدند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مسابقات 950 دانش آموز دختر از سراسر کشور در مدت سه روز در رشته های تفسیر و مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ، صحیفه سجادیه ، احکام و انشای نماز با هم رقابت کردند که در پایان در رشته احکام ، یگانه سادات میر صادقی از کرمان ، یاسمن دره زرشکی از یزد ، زهرا کارگر از فارس ، فاطمه رامشینی از خراسان رضوی ، مرضیه تقی زاده از خراسان جنوبی و مرضیه شیخان از لرستان رتبه های برتر را کسب کردند.

در رشته صحیفه سجادیه نیز سیده زهرا اشرفی از فارس ، فاطمه اسلامی از خراسان رضوی، فرشته کاظمی نجف آبادی و فاطمه سلیمانی پیکانی از اصفهان ،آصفه یوسفی از چهارمحال و بختیاری و زینب سادات حسینی از خراسان رضوی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند .

همچنین در رشته تفسیر قرآن کریم هانیه آرامش از اردبیل ،زهرا عرب کوهسار از گلستان، فاطمه محمودی زاده از هرمزگان ،مرضیه راست کردار از کهکیلویه و بویراحمد، زهرا تیموری از یزد و مرضیه رحیمی از فارس رتبه های برتر را کسب کردند .

در رشته انشای نماز نیز هلیا خادمی استهباناتی از فارس، غزل آزاد و فاطمه فضلی خانی از قم ،زهرا نظری از همدان، فاطمه کارگر و فاطمه جنتی از یزد به عنوان نفرات برتر معرفی شدند .

در سی و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن ، عترت و نماز دختران دانش آموز در رشته نهج البلاغه نیز وجیهه کریمی و مهسا پالیزکاران از خراسان رضوی ، فاطمه دانایی ، سیده نیازی و مریم جانی پور از کهکیلویه و بویراحمد و محدثه برخورداری از هرمزگان مقام های برتر را کسب کردند .

به گفته مسیب زاده ، مدیرکل قرآن ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ، هزار دانش آموز شرکت کننده در این مسابقات از بین 6 میلیون دانش آموز در مقاطع تحصیلی اول و دوم متوسطه انتخاب شده بودند .

مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن کریم ، مداحی و اذان دانش آموزان نیز از 15 مرداد ماه در مشهد مقدس آغاز می شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


معرفی برترین شمشیر بازان شیراز

معرفی برترین شمشیر بازان شیراز


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین شمشیر بازان شیراز

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

مسابقات شمشیر بازی شیراز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در بخش آقایان اسلحه فلوره ،علیرضا فتاحی عنوان قهرمانی را کسب کرد، مسعود مزینانی برسکوی دوم ایستاد و نریمان روستا سوم شد.

در بخش اسلحه اپه، امیر عروجی قهرمان شد، محمدرضا فتاحی عنوان دوم را بدست آورد و علی کاظمی برسکوی سوم ایستاد.

دربخش اسلحه سابر ، کیوان شهریور مقام اول رقابت ها را کسب کرد، مهرداد مزینانی دوم شد و کورش فرزانه عنوان سوم را بدست آورد.

در بخش بانوان اسلحه فلوره ، مژگان حیدری قهرمان شد، فروغ باقری نیا عنوان دوم را کسب کرد و زهرا رییسی برسکوی سوم ایستاد.

در اسلحه اپه، مهدیس معصومی مقام اول را بدست آورد،ماندانا قشقایی دوم شد و زهرا قاسمی و آسیه شماعی به صورت مشترک برسکوی سوم ایستادند.

در اسلحه سابر، زهره محمدی برسکوی اول ایستاد، فاطمه ذوالفقاری مقام دوم را کسب کرد و مریم اسلاملو سوم شد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


معرفی برترین ووشوکاران در لارستان

معرفی برترین ووشوکاران در لارستان


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین ووشوکاران در لارستان

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

نفرات برتر مسابقات ووشو لارستان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، این مسابقات در دو بخش تالو و ساندا برگزار شد که در پایان تیم شهید شیرزاد شریفی به مربیگری فرزاد شریفی با کسب 95 امتیاز بر سکوی اول ایستاد ، تیم شایولین چوان اوز با مربیگری سمیر ملک زاده مقام دوم راکسب کرد و تیم نان چوان خیبر لارستان با مربیگری زین العابدین همت نیا سوم شد.

این مسابقات با حضور پنج تیم در رده های سنی نونهالان ،نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در سالن شهید تسلیم شهرستان لاربرگزارشد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین شناگران دختر شهر شیراز

معرفی برترین شناگران دختر شهر شیراز


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین شناگران دختر شهر شیراز

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

مسابقات شنا دختران شهر شیراز برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ، این مسابقات با حضور 111 شرکت کننده در ماده های کرال سینه، کرال پشت و کرال آزاد استخر بین المللی انقلاب شیراز برگزار و در پایان به نفرات برتر مدال،جوائز و احکام قهرمانی اهداء شد.

نتایج کسب شده دراین رقابت ها به شرح زیر است:

متولدین سال 1384 :

50 متر کرال سینه: مقام اول: سیده آیناز هاشمی ،مقام دوم: ملیکا عبادت، مقام سوم: آینا لقمانی

50 متر کرال پشت: مقام اول: سیده آیناز هاشمی، مقام دوم: ملیکا عبادت،مقام سوم: آینا لقمانی

گروه سنی 1385:

50 متر کرال سینه: مقام اول: سها قهرمانی، مقام دوم: هستی مداحی فرد ، مقام سوم: رامیلا غیبی

50 متر کرال پشت: مقام اول: سها قهرمانی، مقام دوم: رامیلا غیبی،مقام سوم: رکسانا نصیرپور

گروه سنی 1386:

50 متر کرال سینه: مقام اول: روشا جوانمردی ،مقام دوم: دایانا رضوانی ،مقام سوم: راشین جعفری

50 متر کرال پشت: مقام اول: دایانا رضوانی ،مقام دوم: روشا جوانمردی ، مقام سوم: راشین جعفری

گروه سنی 1387:

50 متر کرال سینه: مقام اول: آوا تمیزکار، مقام دوم: یاسمن بهمه ، مقام سوم: لیلین امتیاز

50 متر کرال پشت:

مقام اول: آوا تمیزکار،مقام دوم: یاسمن بهمه ،مقام سوم: هانا بشاینده

گروه سنی 1388:

50 متر کرال سینه: مقام اول: باران پیروی، مقام دوم: آرتینا امیری، مقام سوم: هلیا برزوئیان

50 متر کرال پشت: مقام اول: باران پیروی،مقام دوم: هلیا برزوئیان، مقام سوم: آرتینا دمیری

گروه سنی 1389

50 متر آزاد: معصوم رحیمی ، مهرتا مینایی ، مهرانا کارگر ريال ارشیدا عبدالهی،ساینا غفاری

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین نوجوانان وزنه برداری فارس

معرفی برترین نوجوانان وزنه برداری فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین نوجوانان وزنه برداری فارس

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

نفرات برتر رقابت های وزنه برداری نوجوانان فارس برای شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، این رقابتها با شرکت 60 وزنه بردار نوجوان از استان فارس در دو رده سنی 13 تا 14 سال در 7 وزن و 15 تا 16 سال در 8 وزن به مدت یک روز در شهرستان مرودشت برگزار شد.

آرش حبیبی دبیر هیات وزنه برداری استان فارس گفت: با توجه به پتانسیل شهرستان مرودشت در رشته وزنه برداری این رقابتها به میزبانی این شهرستان برگزار شد و نفرات برتر نیز به عنوان نماینده فارس در رقابتهای قهرمانی کشور که در همین ماه برگزار می شود شرکت می کنند.

نفرات برتر این رقابتها که به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می شوند.

علی کشتکار،محمودرضا علیزاد،علیرضاهمایون،محمد مهدی مختاری،علیرضا ایزدپناه،حسین رنجبر و محمد آزادفر در رده سنی 13 تا 14 سال و حسین رضایی،علیرضا امیدوار،سیدابوالفضل موسوی،پوریا اکبری،یاشارمیزایی،بهرام حریرچی،حمیدرضا زارع،حمید رضا شعبانی در رده سنی 15 تا 16 سال اعضای تیم وزنه برداری نوجوانان استان خواهند بود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان

معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما/اجتماعی

نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان در دو بخش آزاد و دسته برتر معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در دسته برتر پرهام فهام با شکست سایر حریفان عنوان قهرمانی را کسب کرد، محمدرضا رییسی از شیراز بر سکوی دوم ایستاد و محمد حسن سبزواری از گراش عنوان سوم را کسب کرد.

مسابقات آزاد و دسته برتر نونهالان استان با شرکت 57 نونهال از شهرستانهای آباده، داراب، فسا، فیروزآباد، کازرون، گراش، لارستان، لامرد، مرودشت و شیراز برگزار شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین شطرنج بازان در فیروزآباد

معرفی برترین شطرنج بازان در فیروزآباد


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین شطرنج بازان در فیروزآباد

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

پیکار شطرنج بازان شهرستان فیروزآباد با معرفی نفرات برتر پایان یافت .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مسابقات که به روش سوییسی و در هفت دور برگزار شد، 25 شطرنج باز با داوری محمد مهدی بهبودی ، محمد صادق واحدی و یحیی هوشیار با هم پیکار کردند.

در پایان این پیکار ها حامد نجفی با 6.5 امتیاز مقام اول را به خود اختصاص داد، فخرالدین رضایی با شش امتیاز در جای دوم ایستاد و اصغر رستاقی با پنج امتیاز مقام سوم را کسب کرد.

همچنین پارسا امیری، فاطمه علی نژاد و امیر خیام باقری به ترتیب مقام های اول تا سوم زیر 12 سال را به دست آوردند.

سوشیان توکلی به عنوان بهترین بازیکن خردسال این مسابقات شناخته شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی سرپرست اداره ‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس

معرفی سرپرست اداره ‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

معرفی سرپرست اداره ‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی    

با ابلاغ معاون وزیر و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ، حشمت کوشکی سرپرست آموزش فنی و حرفه‌ای فارس شد.

در جلسه معارفه داخلی دیروز با حضور ‌حاجیلو، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار و از زحمات 8 ‌ساله مرتضی مبرایی، مدیرکل سابق استان تقدیر شد .

این سرپرست پس از ماه مبارک رمضان در جلسه‌ای عمومی با حضور همکاران و اصحاب رسانه معارفه می شود.

حشمت کوشکی دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت استراتژیک(DBA)  بوده و پیش ‌از این سابقه حضور در مشاغلی همچون ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خرم بید، معاون اداری و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد و کارشناس مهارت‌های پیشرفته استان را در کارنامه خویش داشته است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی نفرات برتر مسابقات کیوکوشین فارس

معرفی نفرات برتر مسابقات کیوکوشین فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی نفرات برتر مسابقات کیوکوشین فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی    

نفرات برتر مسابقات کیوکوشین نونهالان و نوجوانان فارس با عنوان جام رمضان معرفی شدند.

رییس ورزش و جوانان شهرستان استهبان گفت : این مسابقات با هدف انتخاب نفرات برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد .

صابر خیرده افزود : در رده نونهالان این مسابقات ، محمد مهدی مبارکی عنوان نخست را به خود اختصاص داد، علی طاهری در جای دوم قرار گرفت ، ابوالفضل فهیم و محمد امین خریدار هم به صورت مشترک سوم شدند.

وی گفت : همچنین در رده نوجوانان علیرضا مشتاق مدال طلا گرفت، علیرضا باصری نشان نقره را به خود اختصاص داد و علیرضا طحانی و علی رنجبر هم به مدال برنز دست یافتند.

در مسابقات کیوکوشین نونهالان و نوجوانان فارس 150 کاراته کا به مدت دو روز در شهرستان استهبان با هم به رقابت پرداختند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین بانوان کاراته کا در فارس

معرفی برترین بانوان کاراته کا در فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /اقتصادی

معرفی برترین بانوان کاراته کا در فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی    

مسابقات کاراته انتخابی بانوان فارس با هدف تعیین نفرات برتر برای اعزام به مسابقات کشوری در شهرستان نی ریز برگزار شد و نفرات برتر آن شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سرپرست ورزش و جوانان شهرستان نی ریز گفت : در رده نونهالان و در کمربند کیو (الف) آیدا ابراهیمی عنوان نخست را به خود اختصاص داد، فاطمه امیری به مقام دوم دست یافت، رقیه ابراهیمی و سیده فاطمه حسینی هم به نشان برنز رسیدند.

علیرضا نورایی افزود:در رده کمربند کیو (ب) نغمه قلی پور بر سکوی نخست ایستاد ، نگار نصیری دوم شد و ساینا حیدری و نیایش ماهتاب هم در جای سوم قرار گرفتند.

وی بیان داشت:همچنین در رده نوجوانان این رقابت ها، فاطمه مرادی مدال طلا را به گردن آویخت، سارا قهرمانی خواه صاحب نشان نقره شد ، ساجده پاداش و الهه حمزوی نشان برنز گرفتند.

این مسابقات که در دو بخش کاتا و کومیته با حضور 120 کاراته کا فارسی در سالن ورزش و جوانان شهرستان نی ریز برگزار شد .

شهرستان نی ریز در فاصله 192 کیلومتری شرق شیراز واقع شده است.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


معرفی برترین جودوکاران فارس در جام رمضان

معرفی برترین جودوکاران فارس در جام رمضان


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین جودوکاران فارس در جام رمضان

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

رییس هیات جودو فارس گفت: پیکار جودو کاران این استان در جام رمضان با تعیین نفرات برتر پایان یافت.

غلامرضا صابری نژاد بیان داشت: این مسابقات که در چهار وزن بر گزار شد در وزن 27 کیلو گرم ، ابراهیم امیدی از شیراز اول شد، رضا کرمی زاده از فسا بر جای دوم ایستاد و علیرضا خوش عهد از فسا و حسن غیاثوند از شیراز مشترکا سوم شدند.

در وزن 42 کلیو گرم، مهردا کاشفی از جهرم مدال طلا گرفت ، محمد علی صالحی از فسا نشان نقره دریافت کرد ، محمد مهدی سیاری از فسا و پوریا خیراللهی از استهبان هم به مدال برنز رسیدند.

در وزن 60 کیلوگرم ، وحید کارگریان و سجاد حسن زاده هر دو از فسا بر سکوی اول و دوم ایستادند، محمد صادق ملایری از شیراز و حسن نجاتی از فسا هم به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن 90 کیلو گرم، علیرضا صفدار و احسان دسترنج از شهرستان فسا به ترتیب مدال طلا و نقره دریافت کردند، سعید امین پور از شیراز و وحید نوری از فسا مقام سوم را از آن خود کردند.

50 جودوکار از شیراز ، فسا ، مرودشت ، استهبان، کازرون در سالن جودو تختی شیراز با هم به رقابت پرداختند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین بانوان ایروبیک کار در شیراز

معرفی برترین بانوان ایروبیک کار در شیراز


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین بانوان ایروبیک کار در شیراز

شیراز /خبرگزاری صداسیما / ورزشی

پایگاه علمی ورزشی و هوابرد به صورت مشترک قهرمان مسابقات ایروبیک شیراز شدند

همچنین باشگاه پانیا به مقام دوم دست یافت و باشگاه غدیر هم بر سکوی سوم ایستاد.

در بخش انفرادی و در رده بزرگسالان این رقابت ها، وجیهه فلاح زاده به مدال طلا دست یافت، فرح دخت امیر مدال نقره گرفت و فاطمه زراعت پیشه هم مدال برنز را به خود اختصاص داد.

در رده نو جوانان هم معصومه حیدری به مقام قهرمانی رسید ، نگین دهباشی برجای دوم ایستاد و هستی سلمانی هم سوم شد و در بخش ماراتن انفرادی، وجیهه فلاح زاده و مرجان مهدی زاده به ترتیب اول و دوم شدند.

در پایان این رقابت ها که امروز با حضور 6 تیم برگزار شد نفرات برتر جوایزی دریافت کردند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین های تیر و کمان فارس

معرفی برترین های تیر و کمان فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین های تیر و کمان فارس

شیراز/خبرگزاری صداسیما / ورزشی

قهرمانان رقابت های تیرو کمان جام رمضان استان معرفی شدند.

نتایج پایانی این رقابت ها :

ریکرو آقایان : 1- جواد مهندسان (شیراز)2- محمد فلاح(شیراز) 3- ابراهیم کشاورزی(مرودشت) ومحمدمهدی چشمه زنگی(شیراز)

ریکرو بانوان :1- سارا بنیانی(شیراز)2- سارا امیدی(شیراز) 3- زهره گویا(شیراز)و یلدا عسکری (شیراز)

کامپوند آقایان : 1- فرید رزمی(شیراز) 2- علی اصغرجوینده(شیراز) 3- افشین غواصی(شیراز) وعلی محمدعارفی(شیراز)

کامپوند بانوان: 1- شمیمه اسماعیلی (شیراز) ، 2 - هانیه سلطانی ( شیراز ) ، 3- هانیه محمدشاهی( مرودشت ) و زهرا دهقانی ( شیراز)

این رقابت ها با حضور پنجاه کماندار از شهرستان های شیراز ، زرقان ، مرودشت و ارسنجان در سالن ورزشی مجموعه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی برترین شناگران جام رمضان فارس

معرفی برترین شناگران جام رمضان فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین شناگران جام رمضان فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

نفرات برتر مسابقات شنای جام رمضان استان فارس زیر گروه 14 سال آقایان دوردوم مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مسابقات 80 شناگر پسر در دو رده سنی 12 – 11 سال و 14 – 13 سال در دو ماده 100 متر آزاد و 50 متر پروانه دراستخر انقلاب شیراز به رقابت پرداختند.

در ماده 100 متر آزاد رده سنی 14 – 13 سال آروین صارمی موفق شد با پشت سر گذاشتن دیگر شناگران مقام اول را کسب کند و امیرسالار سلطانی بر سکوی دوم ایستاد و ارشیا زارع سوم شد.

در ماده 50 متر پروانه در گروه سنی 14- 13 امیرسالار سلطانی قهرمان شد ، سینا جمالی فرد عنوان دوم را کسب کرد و محمد رضا حسانی برسکوی سوم ایستاد.

در رده سنی 12 – 11 سال در ماده 100متر آزاد سینا ایوب زاده مقام اول را بدست آورد ،امیر عباس جوینده دوم شد و محمد جواد ظریف خواه عنوان سوم را کسب کرد.

در 50 متر پروانه رده سنی 12 – 11 سال غلامرضا سیادت پور مقام اول را کسب کرد، سینا ایوب زاده برسکوی دوم ایستادو دانیال حاصلی سوم شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معرفی مدیر کل ورزش و جوانان فارس

معرفی مدیر کل ورزش و جوانان فارس


شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /ورزشی

معرفی مدیر کل ورزش و جوانان فارس

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /ورزشی

 مدیر کل ورزش و جوانان فارس معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس در مراسمی که امروز در شیراز برگزار شد ، حیدرعلی کامیاب کلانتری به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس معرفی شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس در این مراسم گفت : از مدیرکل ورزش و جوانان فارس انتظار می رود در سال همدلی و هم زبانی با فراهم کردن فضای صمیمیت و همدلی، زمینه توسعه ورزش استان را فراهم کنند.

جوانشیر کدخداپور به جایگاه ورزش فارس در کشور اشاره کرد و گفت : یکی از راه های جذب جوانان به ورزش، حضور پررنگ نمایندگان هر استان در میدان های ورزشی کشور است .

وی از نبود تیمی از فوتبال فارس در مسابقات فوتبال برتر کشور ابراز ناراحتی کرد و از مسولان ورزش استان خواست با همدلی و عبور از موانع، فارس را به جایگاه برتردر فوتبال سوق دهند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.