جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب فضای مجازی.

سرعت اینترنت و کلاس های مجازی مدارس

سرعت اینترنت و کلاس های مجازی مدارس


بررسی سرعت اینترنت در ایام برگزاری کلاس های مجازی مدارس در رادیو پیگیر

رسانه مجازی فارس

Loading the player...
عوامل تولید:

     

تاریخ تولید: 1399
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جلسه مشترک معاونت فضای مجازی و دارابی معاون امور استان ها

جلسه مشترک معاونت فضای مجازی و دارابی معاون امور استان ها


روابط عمومی صدا وسیمای فارس

جلسه مشترک معاونت فضای مجازی و دارابی معاون امور استان های سازمان صدا وسیما

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


نشست خبری نخستین گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس

نشست خبری نخستین گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس


روابط عمومی صدا وسیمای فارس

نشست خبری نخستین گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس با حضور معاون فضای مجازی صدا وسیمای فارس و معاون فضای مجازی سپاه فجر فارس و اصحاب رسانه در صدا وسیمای فارس برگزار شد.

معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس عنوان کرد:فضای مجازی، عملکرد رسانه های عمودی را کاهش داده است

خورشیدسوار با اشاره به اینکه فضای مجازی، عملکرد رسانه های عمودی را کاهش داده است، گفت: امروز لایه های خاکستری که توده های مردم در فضای مجازی هستند، در عمل رویکرد این رسانه های عمودی را کاهش می دهد.

«علی خورشیدسوار»، در نشست خبری «مجازیست» اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس با اشاره به اینکه یکی از مقولاتی که در بیانیه «گام دوم» مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بود، محور جوانان در رهنمودهای ایشان زیاد استفاده شد، گفت: محوریت در فضای مجازی با جوانان است.

 معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس با تاکید بر اینکه زمان قدرت رسانه های عمودی و حاکمیتی کاهش یافته است، یادآور شد: امروز لایه های خاکستری که توده های مردم در فضای مجازی هستند، در عمل رویکرد این رسانه های عمودی را کاهش می دهد.

 وی با اشاره به اینکه فضای مجازی به عنوان زیست بوم دوم یاد می شود، تاکید کرد: قبل از فضای مجازی صدا و سیما، سپاه فعالیت داشته است و این گردهمایی با هدف هم افزایی های بیشتر شکل می گیرد.

 خورشیدسوار با تاکید بر اینکه بحث اشتغال در حوزه مجازی در دستورکار قرار می گیرد، یادآور شد: فعالان فضای مجازی شناسایی کنیم و فرصتی می شود، شتابدهنده ها و استارت آپ ها را شناسایی کنیم.

 وی با اشاره به اینکه ایجاد هم افزایی، شناسایی فعالان و همچنین تجلیل از فعالان مردمی فضای مجازی از اهداف این گردهمایی است، تاکید کرد: در این مراسم 2 رونمایی اپلیکیشن جامع شبکه فارس و آرشیو زمانی در وب سایت صدا و سیما را خواهیم داشت.

 خورشیدسوار با تاکید بر اینکه این اپلیکیشن امکانات خدمات رسانه ای و معرفی برنامه ها را انجام می دهد و ارتباط با تلویزیون اجتماعی با شبکه فارس خواهد داشت که به شکل بومی و دانش بنیان راه اندازی و برای نخستین بار در کشور ایجاد شده است، افزود: کاربری این اپلیکیشن در شب یلدا، نام نویسی روی پرچم در اربعین حسینی و 22 بهمن اجرایی شد.

 معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه دومین مورد که رونمایی می شود، آرشیو زمانی در وب سایت صدا و سیما خواهد بود، افزود: افراد می توانند آرشیو هر برنامه ای که در رادیو و تلویزیون پخش می شود تا 16 روز پس از آن از سامانه صدا و سیمای مرکز فارس به آدرس fars.irib.ir دانلود کنند.

معاون فضای مجازی سپاه فجر فارس عنوان کرد:سه اثر فضای مجازی سپاه فجر فارس رونمایی می شود

کهندل پور با اشاره به اینکه سه اثر فضای مجازی سپاه فجر فارس رونمایی می شود، گفت: گردهمایی «مجازیست» به عنوان اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس در شیراز برگزار می شود.

«محمدجواد کهندل پور»،در نشست خبری گردهمایی «مجازیست» به عنوان اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس، با اشاره به اینکه فضای مجازی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است، گفت: فناوری اطلاعات کل زندگی بشر را پوشش داده است و میانگین استفاده از فضای مجازی برای خانواده های ایرانی بین چهار تا 6 ساعت است.

 معاون فضای مجازی سپاه فجر فارس با تاکید بر اینکه این می تواند فرصت و یا تهدید باشد، اضافه کرد: نگاه فرصت گرایانه و نگاه آسیب گرایانه و همچنین نگاه حد وسط در خصوص فضای مجازی وجود دارد که با توجه به این فضا و موقعیت ایجاد شده باید فرصت ها را در یابیم، آسیب ها را از بین ببریم،

 کهندل پور یادآور شد: فضای مجازی توسط دشمنان انقلاب شکل گرفته و زیر ساخت آن در دسترس ما نیست.

 وی با اشاره به اینکه در این فضا باید هوشمندانه حضور داشته باشیم، اضافه کرد: ایجاد هم افزایی بین نیروهای ارزشی در فضای مجازی و معرفی چهره های برتر استان در فضای مجازی از اهداف این همایش است.

 کهندل پور با یادآوری این مطلب که در خصوص فضای مجازی آموزش های لازم را خواهیم داشت و از ظرفیت های تولید محتوا و انتشار پیام داشته باشند، اظهارداشت: چهره های برتر فارس در پنج حوزه خبر و اطلاع رسانی، رصد و فناوری اطلاعات، انتشار و شبکه سازی، تولید محتوا و همچنین حوزه آموزش و یک نفر هم به عنوان چهره شاخص سال 97 معرفی خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه در مجموع 33 نفر معرفی خواهند شد، اضافه کرد: در این گردهمایی سه اثر از سازمان فضای مجازی و آثاری از فضای مجازی فارس همچون کتاب «هنرمند جهادگر»، نگاهی به زندگی مرحوم سید محمد ساجدی، رونمایی می شود و معتقدم در معرفی این جهادگر هنرمند استان فارسی غفلت شده و همچنین این کتاب به تغریظ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درآمده است.

 این مقام مسئول از رونمایی مجموعه موسیقی «چهله عزت» شامل پنج موسیقی انقلاب خبر داد و گفت: سامانه جامع آموزش در حوزه سواد فضای مجازی و سواد رسانه به آدرس savadrasane.ir رونمایی می شود و افراد می توانند از ظرفیت های این سامانه می توانند استفاده کنند.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


رادیوگرام

رادیوگرام


Loading the player...

رادیوگرام شنبه تا سه شنبه ها از ساعت 20:05 تا 20:20 از رادیوفارس پخش میشود. برنامه‌ای جدید و ویژه‌ی فضای مجازی در رادیوفارس‌ که پیش از این فرصت، از قابلیت‌های فضای مجازی در آیتم‌های برنامه‌های مختلف استفاده میکردیم.

رادیوگرام هم بخشهای مربوط به آموزش و بیشتر کردن آگاهی را به شنونده منتقل میکند و هم از توانمندی اعضای کانال رادیوفارس بهره میبرد. به این صورت که متن ، صدا و میکسهای ارسالی از سوی مخاطبان را میخواند و پخش میکند و از کارشناسان حوزه‌های مربوطه میخواهد که کار ارسالی آنها را نقد و بررسی کنند که در کار خود موفق تر شوند.

ضمن این، از اعضای کانال دعوت میشود تا برای خواندن بخشهای برنامه‌ی رادیوگرام به استودیوهای رادیوفارس بیایند تا ضمن ضبط بخشها، انس و الفتی بیشتر با دوستان رادیو و محیط داشته باشند. و ارتباط مخاطب و رادیو محکم تر شود و فضایی برای نشان دادن توانمندی و استعداد جوانان استان فارس فراهم شود. از صدا و آواز و نویسندگی تا گزارش گرفتن و میکس کردن کارهای صوتی و حتی در هفته های آتی استارت آپ ها و فعالیتهای جوانان شیراز و فارس را در حیطه ی استان فارس پوشش خواهیم داد تا رادیوگرام را فرصتی برای نشان دادن توانایی خودشان ببینند و باور کنند که دیده و شنیده میشوند.

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده و نویسنده: فریبا کاتب نیا

گوینده: مهنوش رمضانی

رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 4.285714285714286 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام یه ترانه بود با این مضمون میمیرم اگه خنده... مجید ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۰۳:۴۹

مجید
سلام یه ترانه بود با این مضمون میمیرم اگه خنده نباشه اینو میتونید برام بزارید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۰۳:۴۹

فصل نوجوانی

فصل نوجوانی


Loading the player...
برنامه ای برای نوجوانان استان فارس هر هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:10 تا 16:30 با یک موضوع از رادیوفارس پخش میشود و سعی شده بخشهای برنامه همسو با موضوع پرداخته شود. 
بخشهای این برنامه :
گزارش . فضای مجازی و تلفن همراه. نمایش. خبر. یارمهربان. لوح سپاس
 
تاریخ تولید: 1395
نویسندگان : نیلوفر اکبری./ امین فخارپور .
تهیه کننده :» امین فخار پور
بازیگران بخش نمایش: لیلا اسرار / علی اصغر عبداللهی، رضا چهره نگار  ، محسن بزرگی ، امین فخارپور
 گویندگان آیتمها : 
آیدا خدادوست 
سپیده اسد سنگابی
 
گویندگان اصلی برنامه : سولماز رفیعی - محمد کرمی
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.

کشف جرائم رایانه ای

کشف جرائم رایانه ای


شیراز/خبرگزاری صداوسیما/حوادث

کشف جرائم رایانه ای

کشف جرائم رایانه ای با تلاش پلیس فتای کازرون
فرمانده انتظامی کازرون ، از شناسایی متهم به تهدید در شبکه اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رجبعلی رزمجوئی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر شخصی در شبکه های اجتماعی، کارآگاهان پلیس با تحقیقات گسترده پلیسی متهم را شناسائی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با هشدار به خانواده ها، گفت: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند و در صورتی که شخصی برای آنان ایجاد مزاحمت کرد، از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب و به پلیس فتا گزارش کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برداشت از حساب

برداشت از حساب


شیراز/خبرگزاری صداوسیما/حوادث

برداشت از حساب

برداشت از حساب با عنوان کمک کردن
رئیس پلیس فتای فارس گفت: فردی که با به دست آوردن مشخصات حساب بانکی افراد اقدام به خالی کردن حساب آنان از طریق اینترنت میکرددستگیر شد
سرهنگ سیدموسی حسینی با بیان اینکه شاکیان این پرونده اکثریت افراد بی سواد و کم سواد هستند که به علت نا آگاهی در استفاده از دستگاه خودپرداز رمز خود را در اختیار این فرد برای برداشت وجه از حساب میکردند افزود: مجرم با در اختیار داشتن اطلاعات اولیه این افراد اقدام به فعال کردن رمز دوم کارت و یادداشت این اطلاعات و پس از چند روز اقدام به خرید اینترنتی از طریق حساب شاکیان می کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ناکامی جویندگان طلا در استان فارس

ناکامی جویندگان طلا در استان فارس


شیراز/خبرگزاری صداوسیما/حوادث

ناکامی جویندگان طلا در استان فارس

ناکامی جویندگان طلا در استان فارس
رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان فارس گفت: در حال حاضر معدن طلایی در استان فارس وجود ندارد.
محمد حسین شرافت با توجه به اخبار منتشر چند روز اخیر در فضای مجازی و برخی از سایت ها مبنی بر کشف معدن طلا در فارس،  افزود: هیچ معدن طلایی در استان فارس وجود ندارد.
نادعلی اسماعیلی رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران نیز چند روز اخیر در گفتگو با خبرنگاران با بی اساس خواندن هر گونه ادعایی مبنی بر وجود معدن طلا در استان فارس گفته است: این فلزهای یافت شده در واقع پیریت معدنی یا پیریت آهن است که به دلیل درخشش زردرنگش آن را با طلا اشتباه می گیرند و به همین خاطر از آن به عنوان طلای احمق ها یاد می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


هتک حیثیت

هتک حیثیت


شیراز/خبرگزاری صداوسیما/حوادث

هتک حیثیت

انتقام خواستگار ناکام با هتک حیثیت از دختر جوان
فردی که با انتشار اکاذیب در شبکه های اجتماعی تلفن همراه اقدام به هتک حیثیت دختر جوان در شهرستان فسا کرده بود، دستگیر شد.
فرمانده انتظامی این شهرستان گفت: دختر 30 ساله ای با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد شخصی ناشناس با انتشار اکاذیب علیه او در شبکه اجتماعی اینستا گرام موجب هتک حیثیت وی در محیط کارش شده است.
وی افزود: این دختر که در یکی از فروشگاه های بزرگ در شهرستان فسا مشغول به کار بوداز طریق صفحه اینستا گرام فروشگاه که بازدید کنندگان زیادی داشته است مورد هتک حیثیت واقع شده بود.
سرهنگ شیبانیان با بیان اینکه کارشناسان پلیس فتا متهم را شناسایی کردند گفت: در بررسی ها مشخص شد وی قبلا خواستگار شاکی بوده که پس از شنیدن جواب منفی اقدام به این عمل زشت با استفاده از شبکه های اجتماعی کرده با تصور اینکه شناسایی وی امکان پذیر نمی باشد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


زندانی شدن منتشرکننده عکس های شخصی

زندانی شدن منتشرکننده عکس های شخصی


شیراز/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

زندانی شدن منتشرکننده عکس های شخصی

زندانی شدن منتشرکننده عکس های شخصی
با تلاش ماموران پلیس فتای فارس فردی که در شبکه های اجتماعی و چند سایت اینترنتی با انتشار اخبار کذب و تصاویر شخصی، موجب هتک حیثیت دختر جوان شده بود، دستگیر شد.
رئیس پلیس فتای فارس گفت: خانمی 28 ساله با مراجعه به پلیس فتا مدعی شد فردی ناشناس، با به دست آوردن عکس های شخصی اش و انتشار آن به همراه مطالب کذب در شبکه های اجتماعی باعث هتک حیثیت او شده است.
سرهنگ "سیدموسی حسینی" افزودبا اقدامات فنی و تخصصی متهم که پسری 30 ساله است شناسایی، دستگیر و با دیدن مستندات به بزه انتسابی اعتراف کردو روانه زندان شد..
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شناسایی 300 متخلف فضای مجازی در فارس

شناسایی 300 متخلف فضای مجازی در فارس


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

شناسایی 300 متخلف فضای مجازی در فارس

شیراز/خبر گزاری صدا و سیما / اجتماعی  

حدود 300 متخلف فارسی در شبکه‌های اجتماعی موبایلی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، رئیس پلیس فتای فارس گفت: با اجرای طرح شناسایی و مقابله با انتشار تصاویر مبتذل و مستهجن در شبکه‌های اجتماعی، این افراد شناسایی شده اند.

سرهنگ سیدموسی حسینی با بیان اینکه نا آگاهی کاربران از جرائم مربوط به حوزه فضای مجازی دلیل محکمه پسند برای فرار از قانون نیست، افزود: قانون گذار در ماده 742 قانون جرائم رایانه‌ای، برای این گونه جرائم ، مجازات حبس از سه ماه تا 2 سال و همچنین پرداخت جزای نقدی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه پلیس فتا با گشت زنی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تارنماهای متخلف را شناسایی و پس از تشکیل پرونده، متهمان را تحویل مقامات قضایی می‌دهد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


فعالیت 6 هزار طلبه‌ در فضای مجازی

فعالیت 6 هزار طلبه‌ در فضای مجازی


شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

فعالیت 6 هزار طلبه‌ در فضای مجازی

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

6 هزار طلبه‌ در فضای مجازی فعالیت می کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در مراسم بهره‌برداری از ساختمان مدرسه علمیه ‌ام‌الائمه در اقلید گفت: این طلاب در فضای مجازی به تبلیغ اسلام و جواب گویی به شبهات می پردازند.

حجت‌الاسلام محمدرضا جمشیدی همچنین از تحصیل70 هزار طلبه خواهر در 467 حوزه سراسر کشور خبر داد.

مدرسه علمیه ‌ام‌الائمه در اقلید با ظرفیت پذیرش بیش از 200 طلبه با اعتباری بیش از یک‌ میلیارد و 400 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

ساخت این مدرسه از مهرماه سال 91 آغاز شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.