جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب عاشورای حسینی.

ویژه برنامه عزاداری عاشورای حسینی

ویژه برنامه عزاداری عاشورای حسینی


شخصيت‌ و عظمت‌ امام‌ حسين‌ علیه السلام همه‌ جا را فراگرفته‌ است‌. تمام‌ انسان‌هاي‌بيدار از فداكاري‌ و گذشت‌ و جوان‌ مردي‌ امام‌ حسين‌ علیه السلام در راه‌ احياي‌ دين‌، حق‌ و عدالت‌ وريشه‌ كن‌ كردن‌ باطل‌ و ظلم‌ سخن‌ مي‌گويند، هر كس‌ با زباني‌ از اين‌ امام‌ بزرگ‌ و پيروز درهر عصري‌ به‌ بزرگي‌ ياد مي‌كند.

ویژه برنامه عزاداری عاشورای حسینی به مناسبت شهادت حضرت امام حسین علیه السلام و شهدای کربلا روز شنبه ساعت 9 صبح به مدت 120 از حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ علیه السلام به صورت زنده از سیمای مرکز فارس پخش شد.در فواصل برنامه دسته های عزاداری که برای عرض تسلیت به حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام حضور می یابند به تصور کشیده می شوند. در این مراسم باشکوه دسته های عزاداری و مردم مومن و خداجوی، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام برای سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و خاندان و یاران باوفایش به مرثیه سرایی می پرداختند.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: علیرضا باغبانمنش

کارگردان: علی بهمنی

تصویربرداران: گلستانی، هاشم زاده،احمدی سعدی، حقیقی

صدابردان: داموغ، عادل

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


pic21566IMG_1142-1.jpg

ویژه برنامه عزاداری عاشورای حسینی به مناسبت شهادت حضرت امام حسین علیه السلام و شهدای کربلا روز شنبه ساعت 9 صبح به مدت 120 از حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ علیه السلام به صورت زنده از سیمای مرکز فارس پخش شد

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


کاروان نینوا

کاروان نینوا


Loading the player...
کاروان نینوا

 

 

 
دوباره ماه محرم از راه رسید، ماهی که وقتی می‌آید همه ناخودآگاه به یاد آب و عطش، ساقی وفادار و یک رنگی یاران امام حسین علیه السلام می‌افتیم.
با آمدن ماه محرم، پیر و جوان، فقیر و غنی و در مجموع همه آحاد مردم در آن با پوشیدن لباس ماتم به اقامه عزا می‌پردازند به طوری که هرکس به وسع خود آنچه را که در توان دارد خالصانه به محضر حضرت اباعبدالله علیه السلام تقدیم کرده و همه تلاشش این است که مقبول درگاه الهی واقع شود.
برنامه "کاروان نینوا" با ساختار کلامی-آوایی از اول تا دهم ماه محرم ساعت 22:35 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز فارس پخش می شود.
این برنامه که ویژه ماه محرم است به پخش مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام می پردازد. این برنامه فرصت مناسبی است برای کسانی که فرصت حضور در مراسم عزاداری را از نزدیک پیدا نکرده و می توانند عزاداری سرور و سالار شهیدان را از طریق رادیو پیگیری کنند.
 
 

 

 

تاریخ تولید: 1393
تهیه کننده: لیلا فاتحی
صدابردار: رسول احمدی

گوینده : کمال سلمان پور

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.