جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب باشد.

ضرورت تقویت زیرساختهای گردشگری فارس

ضرورت تقویت زیرساختهای گردشگری فارس


altنماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی خواستار تقویت زیرساختهای گردشگری فارس شد .
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیتهای گسترده گردشگری در فارس و شیراز خواستار توجه جدی به تقویت و توسعه زیرساختهای این صنعت شد.
ضرغام صادقی با اشاره به اینکه وضعیت فارس در بحث بودجه در مقایسه با سایر استان های کشور خوب می باشد ،افزود: ولی به لحاظ ظرفیتهای بالای گردشگری در این استان بخصوص در شیراز می طلبد که نگاه وی‍ژه ای به بودجه این حوزه شود.
وی اظهار داشت : بی تردید توجه جدی به زیرساخت های گردشگری و میراث فرهنگی در این استان می تواند نقش موثری در ایجاد اشتغال پایدار داشته باشد.
صادقی ادامه داد: رونق صنعت گردشگری در استان فارس به عنوان دروازه گردشگری کشور می تواند تاثیر مثبتی در افزایش ارزاوری و همچنین کمک به رفع معضل بیکاری و خلق فرصتهای شغلی جدید بشود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


کوچه باغ ترانه

کوچه باغ ترانه


برنامه کوچه باغ ترانه با ساختار کلامی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:05 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز فارس پخش می شود.
این برنامه با هدف ايجاد روحيه نشاط و شادابی در بین مخاطبین تهیه و پخش می شود و در آن به پخش موسيقي هاي سنتي و پاپ پرداخته می شود.
نحوه ی تهیه و تولید این برنامه به این صورت است که در ابتدای برنامه یک ترانه با انتخاب تهیه کننده پخش می شود و ادامه ی، ترانه هایی که شنوندگان از طریق پیامک و تلفن درخواست کرده اند از طریق برنامه پخش می شود.
 
عوامل برنامه:
تهیه کننده : زهرا خضری آذر
گوینده : سارا بهرامی
نویسنده : بهرامی شاد-بهرامی
صدابردار :عبداله کاظمی

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


نارنجستان شیراز

نارنجستان شیراز


Loading the player...
نارنجستان شیراز

 

برنامه ی زنده ی رادیویی نارنجستان شیراز ویژه ی ایام نوروز از ساعت 9 تا 12 با رویکردی تفریحی،سرگرمی واطلاع رسانی تهیه وپخش می شود.
 نمایش طنز،بسته های ویژه نارنجستان(بسته ی آداب سفر،آداب ورسوم نوروز،معرفی صنایع دستی،بسته ی سلامت،بسته ی خبری علمی وفرهنگی،بسته ی اطلاع رسانی در مورد مراکز درمانی،داروخانه و... معرفی آداب ورسوم نوروزی مردم استان و.... از جمله آیتم های متنوع این برنامه می باشد.
تهیه کنندگان: علیرضا یزدانپور،فاطمه وکیلی
گویندگان:مریم السادات طالبی
نویسنده:نجمه جعفری
گزارشگران:احسان کیانی،زهرا جعفری
 


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.