حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب اجتماعی.

پنجیر

 
تهیه‌کننده : حمیدرضا پورعلی محمد
نویسنده برای هر برنامه متفاوته.
 
گوینده:بهنام ثمرده
 
بازیگران : سمیرا مولودی،رضا چهره نگار، مهرداد نعمت اللهی،ضحی محزون، هادی برناسی،

این برنامه با موضوع طنز اجتماعی پنجشنبه ها ساعت20:30 به مدت 25 دقیقه از صدای مرکز فارس پخش می گردد.
نیاز به سرگرمی و توجه مخاطبان به برنامه های طنز گونه و تاثیر این برنامه ها و ارایه ی بستری مناسب برای تعریف و پرداخت به مفاهیم اخلاقی با زبان و ادبیات طنز از اهداف تهیه ی این برنامه است .
این برنامه با رویکرد اجتماعی به طرح مسائل موجود در جامعه می پردازد وآداب و رسوم غلط را به چالش می کشاند و ضمن فراهم کردن اوقاتی شاد و سرگرم کننده برای مخاطب پیامدهای نامطلوب رسم های نادرست را به شنوندگان گوشزد می کند.
در هر قسمت از برنامه یک داستان مطرح می شود. داستانی که بر یکی از ضعف های رفتاری شایع در جامعه استوار است و با زبان طنز و کنایه سعی دارد به ابعاد گوناگون مسئله بپردازد. استفاده از روایت نمایش،موسیقی،ترانه، گزارش و بحث های کارشناسی برای ارئه ی یک برنامه تاثیر گذار ،از ابتکارات این برنامه است.

سال تولید: 1396
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


سلام کاکو

Loading the player...

سلام کاکو ویژه برنامه صبحگاهی رادیو فارس که  روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 07:10 صبح به مدت 50 دقیقه به صورت زنده پخش می شود.

گزارش ، ارتباط با خبرنگاران آزاد شهرستان ها، اخبار ورزشی، بررسی مطبوعات استان فارس، گزارش هواشناسی و ترافیک، ارتباط با یکی از مسئولان و پخش تلفن ها و پیامک های مخاطبان از بخش های متنوع این برنامه است.

تاریخ تولید: 1396

تهیه کنندگان: قاسم زادگان و ثابت سروستانی

گویندگان: طالبی و قطب جهرمی

نویسنده: فاطمه امینی

گزارشگر: احسان کیانی

 

رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 4.285714285714286 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

137

Loading the player...

این برنامه شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت 9:45 تا 10:00  از رادیو فارس پخش می شود و در این برنامه به مسئل و مشکلات مردم و شهرداری شیراز می پردازد.

سعی می شود تا پلی بین مردم و شهرداری ایجاد شود و مشکلات مردم پیگیری می شود

تاریخ تولید: 1395

 تهیه کننده: نجمه  جعفری

گوینده:فهیمه ابراهیم زاده

گزارشگر: مهدی مقدر

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شب چراغ

Loading the player...
مجله فرهنگی و هنری شب چراغ روزهای شنبه یک شنبه و دوشنبه از ساعت 22:30 تا 23:30 به صورت زنده از رادیوفارس پخش میشود. 
شنبه شب ها ، شب چراغ :  گشتی در دنیای سینما و تئاتر می زند ( نقد فیلم های روز که بر پرده ی سینماهاست . آخرین اخبار از حوزه ی سینما و تئاتر استان ، گزارشهایی از تئاترهای بر صحنه در استان فارس و بخش گفتگو با اهالی تئاتر استان از جمله بخشهای شب چراغ ِ شنبه هاست)
 یک شنبه شب ها ، شب چراغ گذری بر دنیای شعر و ادبیات و داستان دارد... معرفی کتاب های روز دنیا با حضور کارشناسان ،آخرین اخبار در حوزه ی شهر و ادبیات و داستان در استان و گفتگو با نویسندگان و شعرای به نام ِ هم استانی . هم چنین پخش صدای شعرا و نویسندگان معاصر از جمله بخش های شب چراغ های یک شنبه شب هاست
 دوشنبه شب های شب چراغ گشت و گذاری در فرهنگ و هنر شهرستانهای استان فارس است. هر دوشنبه با سفر به یکی از شهرستانهای استان با هنرمندان ، شعرا و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان گفتگو میشود و  به انعکاس رویدادهای فرهنگی هنری شهرستان می پردازیم.
 
تاریخ تولید: 1395
نویسنده و تهیه کننده: فرنوش_جعفری
گوینده : سارا بهرامی
گزارشگر : کاوه جهان پناه
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.

شهر من شیراز

Loading the player...

شهر من شیراز،برنامه ای است که روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 10:20 دقیقه از صدای مرکز فارس پخش می شود و با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری و اجتماعی شهرداری شیراز به اصول شهروندی می پردازد. این برنامه از بخش های متنوعی تشکیل شده که اهم آن به شرح ذیل است:

اصول شهروندی: با زبان طنز به آموزش اصول شهروندی از جمله رعایت حقوق دیگران، استفاده بهینه از امکانات شهری از جمله وسایل حمل و نقل عمومی و پای بندی به اصول وقوانین راهنمایی و رانندگی و ... می پردازد و کارشناسان برنامه به شهروندان گرامی راهکار ارائه می کند.

شهرکتاب: به معرفی کتاب های منتشر شده در این زمینه می پردازد.

فرهنگ شهر: به معرفی فرهنگسراهای شهر شیراز و عملکرد آن می پردازد.

فرهنگ لغت:  واژگان شهری را برای همشهریان عزیز تشریح می کند.

تریبون آزاد شهروندی:  پیشنهادات شهروندان برای داشتن شهری زیبا ارائه می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده و نویسنده: نجمه جعفری

گوینده: علی محمد حسام فر

گزارشگر: مجتبی فرخنده

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


با طبیعت

Loading the player...

حفظ و حمايت، احياء، توسعه و بهره‌برداري اصولي از جنگل‌ها، مراتع، اراضي جنگلي، بيشه‌هاي طبيعي ، حفاظت‌ و حمايت از آب و خاك كشور از طريق مديريت علمي بر حوزه‌هاي آبخيز و رعايت اصول توسعه پايدار از مهمترین اهداف سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور می باشد.

با طبیعت برنامه ای است که با مشارکت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس در دست تهیه و تولید می باشد. این برنامه ی تولیدی در ساختار مستند گزارشی ارائه و در سه شنبه ها ساعت 19:45 به مدت 10 دقیقه از سیمای مرکز فارس پخش می شود(تکرار: و تکرار:چهارشنبه ها ساعت13:45)

این برنامه از آیتم های ذیل تشکیل شده است:

1-کارشناسی: در آین آیتم پای صحبت ها ی کارشناسان برنامه می نشینیم و کارشناسان در خصوص چگونگی استفاده هر چه بهتر از منابع طبیعی صحبت می کنند.

2-گزارش ها : در طول برنامه گزارش های متنوعی در خصوص موضوع برنامه ارائه می شود تا مخاطبان برنامه در زمینه های مرتبط اطلاعات بیشتری کسب کنند

3-وله :استفاده از وله های گرافیکی جذاب همراه با موسیقی های بی کلام و با کلام از دیگر آیتم های برنامه است که بمنظور تنوع بخشی در طول برنامه از آن ها استفاده می شود.

سال تولید: 1394

تهیه کننده و کارگردان: محمد باقر فضلویه

تصویربردار: مهدی رستم پور

صدابردار: هادی سبحانیان

مجری: حمید سلیمانی

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. ضمن تشکر از محتوای برنامههای خوبتون.... رزیتا ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۹:۵۹

رزیتا
سلام. ضمن تشکر از محتوای برنامههای خوبتون. میخواستم نحوه دسترسی به آرشیو این برنامه ها رو بدونم. که اگر قابل دانلود باشن. بتونم استفاده کنم.ممنون میشم بهم راهنمایی بفرمایید چون خودم به نوعی توی بخش کشاورزی هستم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۹:۵۹

banatural.jpg

سه شنبه ها ساعت 20:15

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.