حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷

شورای اسلامی شهر شیراز در صدا وسیمای فارس تشکیل جلسه داد - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای اسلامی شهر شیراز در صدا وسیمای فارس تشکیل جلسه داد

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

مدیرکل، معاونان، مدیران وکارکنان صدا وسیمای فارس صبح چهارشنبه خود را با میزبانی از رییس و اعضای شورای شهر شیراز آغاز کردند.

مهندس دستغیب و اعضای شورای شهر شیراز پس از بازدید از بخش های مختلف تولید و پخش سیما و صدا و حوزه موسیقی و بخش های فنی در نشست مشترک با معاونان صدا وسیما شرکت کردند.

مدیرکل صدا وسیمای فارس در آغاز این نشست ضمن خوش آمد به میهمانان گزارشی از ظرفیت و توانمندی صدا وسیمای فارس دربخش های مختلف ارائه داد.

سهرابی با بیان این که صدا و سیما یکی از مراکز مهم فرهنگی و رسانه ای است، گفت: همه ما وظیفه داریم برای امیدوار کردن مردم و ایجاد نشاط اجتماعی تلاش کنیم و هیچ نشاط وامیدی بالاتر از آن نیست که به مردم بگوییم چه کارها و خدماتی در حوزه های مختلف، توسط مسئولین شهر، مسئولین کشور در شرایط نه چندان راحت ارائه شده است.

وی تصریح کرد: انعکاس این خدمات و این رسالت مهم به عهده رسانه هاست چرا که رسانه ها پلی بین مردم ومسئولین هستند .

مدیرکل صدا وسیمای فارس افزود: کلان شهر شیراز مورد توجه همه دنیا و همه کسانی است که دلبسته این شهر هستند وتوقع دارند مسئولین موضوعات مرتبط با این شهر را با حساسیت و دقت ویژه پی گیری کنند و از رسانه ها نیز توقع می رود که چگونگی استفاده از ظرفیت های موجود در ارائه خدمات بهتر در قالب های مختلف برنامه سازی بیان شود.

وی ارتباط مدیران وکارکنان صدا وسیمای مرکز فارس با سایر مسئولان از جمله اعضای شورای اسلامی شهر شیراز را یک ارتباط تنگاتنگ ودلی بیان کرد وگفت: همه ما دلبسته شهر ودیار و خدمت به مردم هستیم و این موجب شده است که همه برای پیشبرد این امور اعتقاد به هم افزایی داشته باشیم وانشاالله این جلسات راهی برای رسیدن به این مهم وخدمت به مردم فرهیخته شیراز باشد.

سهرابی با بیان این که همه ما باید به نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر کمک کنیم تا بتوانند در برنامه هایشان موفق شوند موفقیت اعضای شورای شهر وشهرداری و همه مسئولین استان را موفقیت جمهوری اسلامی دانست و گفت: هر کدام از ما درحوزه مأموریت مان به نحو مطلوبی وظیفه داریم