رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

سومین سالگرد تولد برنامه محبوب خوشا شیراز - نمایش محتوا کلی

 

 

سومین سالگرد تولد برنامه محبوب خوشا شیراز

Loading the player...

 

 

 

برنامه جذاب و دیدنی خوشا شیراز پربیننده ترین برنامه تولیدی صبح جمعه ها می باشد. بر اساس آخرین نظر سنجی صورت گرفته این برنامه 85% بیینده با 90% رضایت را داراست که کاملا منحصربفرد و بی نظیر می باشد.
بینندگان زیادی از سراسر کشور و سراسر جهان از جمله آمریکای شمالی، اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس این برنامه را دنبال می کنند و با ثبت نظرات خود در صفحه ویژه اینترنتی برنامه یا ارسال ایمیل و پیامک با برنامه در اتباط هستند.
از ابتدای راه اندازی برنامه خوشا شیراز تا پایان شهریور 92 تعداد 477 میهمان ویژه در برنامه حضور یافتند ( 244 نفر بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، 90 نفر از خوانندگان محبوب کشوری، 32 نفر از قهرمانان و مفسرین ورزشی، 29 تن از نخبگان و فرهیختگان، 20 نفر از مسئولان محترم قوه مجریه، 9 نفر از کارشناس برجسته مذهبی، 6 تن از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و ... )
این برنامه تاکنون 13 نقطه دیدنی شیراز را با هنرمندی و زیبایی به تصویر کشیده و به جهانیان معرفی نموده است.
در هربرنامه بازیگران مطرح و طراز اول کشور از سینما ،تئاتر و تلویزیون حضور پیدا می کنند در کنار این مهمانان خوانندگان مطرح و جوان نیز دعوت می شوند. نخبگان علمی،فرهنگی و ورزشی استان فارس نیز از دیگر مهمانان این برنامه می باشند.
آیتم های این برنامه شامل وله های شاد و متنوع، بیوگرافی مهمانان، پیامک های بینندگان، گزیده های فیلم بازیگران، سرودهای شاد، گزارش از پشت صحنه، تصاویر از توانمندی های فرهنگی،علمی و اجتماعی استان، گزارش از مردم و... می باشد.
این برنامه با موضوع اجتماعی، سرگرمی و تفریحی جمعه ها ساعت 9صبح به طور زنده و مستقیم به مدت 120 دقیقه از مکان های زیبا و چشم نواز شیراز جنت فراز پخش می گردد.
در این ویژه برنامه شخصیت های مهم و متنوعی از جمله جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه، مسئولین و شخصیت های ارشد استان سومین سال تولد برنامه را تبریک گفته و سیل عظیمی از پیامک، ایمیل و نظرات ثبت شده در سایت از سوی مخاطبین گرانقدر به سوی برنامه سرازیر شد.
 
عوامل برنامه :
تهیه کننده:هادی قندی                
کارگردان:علی محمد بهمنی                    
صدابردار:غلامرضا اوجی، مهدی بازیار   
تدوینگر:احمد حجازی
تصویر بردار:حسین سلطان پور، فرید هاشم زاده، مجید قاسم زادگان